Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy peteérésem...

Honnan tudom, hogy peteérésem van, Ha összevissza menstruálok 28-38 naponta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ugyanilyen helyzetben vagyok. A 26 napos ciklustol a 42 naposig minden elofordult. Nekem az ovulacios teszt bevallt. Igaz meg nincs baba de remeljuk az LH tesztel hamarosan sikerul. En mindig talagattam mikor volt pe es sajnos ra kellett jonnom, hogy igencsak mellefogtunk. Pl multhonapban a 12 napon volt pe-m, az ovulacios teszt akkor lett pozitiv es szepen 14 napra ra meg is jott a mensi, tehat nem tevedett a teszt. Most pont ma lett pozitiv az ovulacios tesztem es a ciklusom 22 napjan vagyok. Hat mit ne mondjak almomban sem gondoltam volna ha nincs otthon ovu tesztem ugyhogy errol is lekestunk volna. En szemely szerint ezt tudom ajanlani neked hacsak nem vagytok egyutt minden masodik-harmadik nap mert akkor biztosan beletalatok a kiszabadult petebe. :) De van akinek a homerozes is segit. Errol nem igen tudok nyilatkozni, vagy esetleg figyelheted a tested jelzeseit is (kremes vagy tojasfeherjehez hasonlo folyas). Nekem a folyas azert nem jott be mert hol van hol nincs, szoval en erre sem merek hagyatkozni.
2009. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A hőmérőzésről itt találsz infót "Hőmérőzés. Mikor van a peteérés?" címmel, ha esetleg ezt a módszert is be szeretnéd vetni.

Sok sikert!

2009. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, és a link :-)


[link]

2009. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem is ez volt a bajom, volt h egy honapot ki is maradt. Elkezdtem szedni a baratcserje kapszulat es ereztem is mikor peteeresem volt. Meg csak 1 honapja szedem de masfel ev utan most volt eloszor h megjott 32 napra, kb 2-3 honapig kell szedni es ez egy altalanos ciklus javito homeopatias szer, beallitja a ciklust akinek tul hosszu vagy tul rovid es peteerest kovetkezhet be. Szerintem probald ki. Tobben teherbe estek miutan szedtek.

2009. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én ciklusaim 24-36 naposak voltak. A peteérést a méhszáj állapotából állapítottam meg, valamint a nyák mennyiségéből, milyenségéből. Az első hónapban sikerült, csak pékor voltunk 2 nap különbséggel együtt az egész hónapban. Az előző két baba is ugyanígy sikerült az első ill a második próbálkozós hónapban. akkor is csak 2x szexeltünk a megfelelő időben.

13 hetes km

2009. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!