Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e valamilyen betegség...

Lehet-e valamilyen betegség tünete, ha kb 40 naponta menstruálok csak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az sok 21-35 napos ciklus számít normálisnak, keresd fel a nőgyógyászod...ha viszont 16 alatt vagy, akkor még nem kell agódni
2011. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én ugyan most csak 14 éves vagyok 2 éve van meg..és velem is sokszor előfordul..én is aggódok már...van mikor fáj a hasam és mindig azt hiszem hogy megfog jönni de sose..35 napnál előbb még nem jött meg...és általában barna folyással 7-8 napig tart..
2011. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akkor én megnyugodtam még 16 alatt vagyok.:)
2011. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pontos diagnózist csak nőgyógyász tud adni.Ha először van ilyen problémád érdemes felkeresni, hogy kizárják az esetleges elváltozásokat. De tudtom szerint 2 dolog okozhat ilyen változást vagy a rendszeres (megeröltető) mozgás vagy a teljes mozgáshiány. Nálam utóbbi áll fenn mert ülő munkát végzek és igen szokott késni heteket (1, 1,5) hétnél többet nemigen. Ha nem érzel fájdalmat vagy bármiféle változást akkor szerintem nincs semmi gond.
2011. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!