Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már mensi előtt sejtette,...

Aki már mensi előtt sejtette, hogy babát vár, mit éreztetek pontosan? Milyen előjelei voltak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hányinger és nagyon érzékeny, feszülő mell. A nemvárt előtt kb. 2-3 nappal már erős pozitív tesztem volt.
2012. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Két nappal a mensi előtt hányingerem volt, előző nap meg már hánytam is. A teszt pozitív lett. És olyan mindjárt megjön érzésem volt. 12hkm.
2012. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
savanyúságot "zabáltam":))))alhasi szurka, erős szédülés, mellfeszülés:)
2012. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kb 2 nappal menzesz előtt menzis tüneteim voltak, mint máskor. Hasfájdogálás, enyhe puffadás, hasmenés. Nekem mindig így érkezett a vérzés. Abban a hónapban minden tünet ellenére nem jött meg. 2 nap késés után teszteltem +-t.

27 hkm.

2012. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jel nem volt, csak a hőm volt magasabb napokig, mint máskor peteérés után. A 36.8-9 helyett 37.3 körül.
2012. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Én sokat jártam pisilni! Illetve máshogy feszült a mellem. Nem mondanám,hogy érzékeny volt, inkább ilyen belső feszülés féle.

Mensi előtt 5 nappal pozit teszteltem!

2012. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ami a menzi előtti tünetekkel nem egyezett meg. Nekem egész napos álomkór volt, a buszon és a munkahelyen majdnem elaludtam (pedig akkor még nem tudtam, menzi előtt 2 nappal), a cicim fájt ami menzi előtt nálam nem szokott. Semmi folyásom nem volt, ami menzi előtt mindig krémes volt.

Ez volt a legszembetűnőbb 3 tünet, amit az első lányunknál tapasztaltam (és a menzi előtt addig nem).


A másodiknál ha a teszt nem mutatta volna ki, egy darabig nem jövök rá, hogy terhes vagyok (nekem a menzi mindig rendszertelen volt), de mivel terveztük, így felkészült voltam és számolgattam, mikor tesztelhetek...

2012. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem az elmaradt mensi előtt pár nappal rettenetesen feszült a mellem, ezenkívül az étvágyam is rendkívül felfokozódott. Székrekedésre is több ízben volt példa.
2012. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! 30-ára nem várom, tehát pár nap van csak hátra és olyan furcsán szurkálódik a hasam és talán gyakrabban pisilek, néha pedig olyan mintha valami ingerelné a hugyhólyagomat és "rögtön bepisilek" érzésem van, de egy pillanat és elmúlik. A cicim nem igazán érzékeny, puffadás sincs, hanem néha izomlázérzésem van az alhasban. Remélem baba van a dologban!
2012. jan. 27. 13:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint: alhasi fájdalom (olyan szúrós), bágyadtság, szédülés, fejfájás, hányinger, és hihetetlen nagy étvágytalanság (vagy inkább étel undor :), kizárólag natúr kifli csúszott le ), és mivel lettem terhes a meleget egyszerűen nem bírtam elviselni... 32 hetes kismama
2012. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!