Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje (premens)...

A barátcserje (premens) kapszulától meg lehet hízni? Vagy van valami mellékhatása? Napi egyet kell szedni belőle max 3 hónapig?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A papírjára rá van írva általában, ezért nem írnék értéket, mert lehet, hogy gyártótól is függ...

Hízás nem feltétlenül, de amit progeszteron szint emelkedés okozhat, az előfordulhat. A javaslat 3 hónap a hatásosság eléréséhez.

2009. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grófházy ***** válasza:

Én speciel nem híztam tőle.

beállt a ciklusom,lett peteérésem.

És nem max 3 hónapig kell szedni,hanem minimum 3 hónapig.Annyi idő kell,míg elkezdi kifejteni jótékony hatását.És ez így is volt nálam.

A 3 hónapleteltével álltam be

2009. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon rendszertelen a "havim", azt is beállítja? Neked mennyire volt rendszertelen? És a peteéréssel a babó is összejött már?
2009. máj. 29. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod tőle.Csak jót tesz.

Nálam egy mellékhatása volt:a baba.

2009. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grófházy ***** válasza:

16.20 vagyok

hát cifra ciklusaim voltak

31 nap kimarad,40 nap,38 nap,35 nap.

A 40 napos cikluskor kezdtem el szedni.

Szépe rövidültek a ciklusaim,olyannyira,hogy most minden hónap 6-án jön meg.Már4 hónapja. :)

tök könnyen számolok.Még nem vagyok babás,mert volt 2 olyan hónap,hogy apuci nem volt itthon,amikor kellett volna,mást meg nem akartam magamra húzni :)))

N

2009. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Jól megnevettetél!! :)
2009. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!