Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu tesztem tegnap volt...

Ha az ovu tesztem tegnap volt pozitív, ma pedig majdnem pozitív, akkor lehet megvolt a peteérésem? Vagy a neg. Napon az ovuteszten nem lehet csík? Nagyon kicsit halványodott tegnap óta, így is vehetem negatívnak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 27. 11:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha már halványabb, mint előző nap, akkor az elvben már negatív. Ha holnap még halványabb lesz, akkor valószínű, hogy megvolt az ovud. Viszont lehet jobb lenne inkább a délutáni órákban csinálni, úgy 5-6 óra felé a legjobb, és előtte 2 órával már mérsékeld a folyadék fogyasztást.
2012. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább késő délután csináld az ovutesztet, akkor a legpontosabb.

A görbéből még nem látszik semmi.

Ha van még teszted, csinálj egyet ma 5-6 óra fele, aztán holnap du. is.

2012. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt elfelejtettem írni, hogy minden nap kettőt csináltam, egyet délelőtt, egyet délután. A tegnap délelőtti és délutáni egyforma erős volt, a ma reggeli kicsit halványabb és most is csináltam egyet, ezen már szinte nem is látszik a vonal.

2012. jan. 27. 14:53
 4/28 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Akkor remélem voltatok együtt tegnap a férjeddel, és legyetek együtt még ma is :)Drukk

2012. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem tegnap megvolt a pé-d hő alapján. Egyébként nekem is mindig a 2.pozitív napon van pé-m, vagyis éppen ma:-) Akkor mostantól együtt számoljuk a napokat!
2012. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor talán most sikerül :)))

Egyébként voltunk együtt tegnap és már ma is. Már teljesen elmúlt a petefészek fájdalmam is.

Kíváncsi leszek a reggeli hőmre.

Kedves utolsó, neked nincs hőgörbéd?

2012. jan. 27. 16:13
 7/28 anonim ***** válasza:

Eddig ilyen a görbém..


[url= [link] Ovulation Chart[/url]

2012. jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Mi újság veled, hogy alakult a görbéd azóta?

Az enyém ilyen:

[link]

Nekem ma, vagy holnap kellene megjönnie, de szerintem meg is fog.

2012. febr. 7. 09:43
 9/28 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek a görbéitek, drukkolok hogy ne essen le:)
2012. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszi

Reggel ellőttem egy 10-es tesztet, de full neg. lett. Már ki kellett volna mutassa halványan, nem?

2012. febr. 7. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!