Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AZ Aviva torna tényleg "segít"...

AZ Aviva torna tényleg "segít" teherbeesni?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak?

2012. jan. 27. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Csak elpatyáltam 52 ezret rá mint annyi minden másra.
2012. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az Aviva torna csak akkor használ, ha nincs hormonproblémád. Én is tornáztam, nem segített, sajna kiderült nem is fog, mert PCOs vagyok. Kaptam gyógyszert rá, az segített.

Ha nincs semmi hormon probléma, akkor elképzelhető hogy segít valamit.

2012. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek policisztás a petefészke, elkezdte a tornát, és két hónap után terhes lett. a férjem húgának beállította a ciklusát. Tehát van akinek segít. Kedves első válaszoló, hogy költöttél erre ennyi pénzt? Egy tanfolyam ára max. 6000 Ft, a könyv sem kerül sokba, de azt le is lehet tölteni.
2012. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok PCOs sikertörténet van, viszont fontos, hogy hormontartalmú gyógyszer szedése mellett nem szabad a tornát csinálni, csak ha már nem szeded. A torna mellett még fontos a táplálkozás is (kevesebb rossz minőségű szénhidrát fogyasztása)
2013. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem el. Ti probálkozhatok egyből? Nekünk azt mondtak várjunk 3 hónapot.
2019. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!