Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AVIVA torna és cickafark tea...

AVIVA torna és cickafark tea együtt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el az AVIVA tornát. Ihatok a torna mellett cickafark teát, hogy még jobban megtámogassam a peteérésemet?

2012. jan. 3. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is AVIVA tornázom és mellette barátcserjét szedek. Szóval szerintem lehet kombinálni...
2012. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Megkérdezhetem, mióta tornázol? Én egy hónapja kezdtem, most szeretnék mellé teát is inni. :-)

2012. jan. 4. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
augusztus óta...:) eleinte nagyon nehéz volt, elfáradtam és izzadtam is, mostanra már jobban megy. milyen gyakran csinálod? te is elfáradsz?
2012. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én heti kétszer csinálom, kedden és pénteken. Én is jól el szoktam fáradni. Meg torna után még egy napig elég erősen érzem a dolgozó zónámat. Olyan, mintha izomláza lenne. Már gondolkoztam rajta, hogy lazábban kellene a beszorításokat csinálnom... :-)


Te is Baba miatt tornázol? :-)

2012. jan. 8. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, igen baba miatt csinálom. Már egy éve próbálkozunk és még nem sikerült. :( Az egyik barátnőm ajánlotta, neki sikerült a baba, és azt mondta, hogy a torna miatt. Én is heti kétszer csinálom. Nekem is fura izomláz érzésem szokott lenni a torna után, szerintem ez normális. Ti mióta próbálkoztok?
2012. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekünk ez a 8. próbálkozós hónapunk. A tornát 1 hónapja csinálom. Kíváncsi vagyok! :-)

Holnap elkezdem mellé inni a teát is. :-) Majd beszámolok, ha lesz vmi eredmény! :-)

2012. jan. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!