Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy általános nőgyógyászati...

Egy általános nőgyógyászati vizsgálaton kiderül, ha hegesedés van a méhen belül? Vagy ha hegesedtek a petevezetékek? Egy apró méhszájseb akadályozhatja teherbeesést?

Figyelt kérdés
Például, ha megvizsgál csak kézzel. Vagy UH-val akkor látszik ez, vagy csak akkor derül rá fény, ha elmegyek egy meddőségi központba és mindent kivizsgálnak?
2012. jan. 27. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A hegesedések a méhen belül kézzel nem megállapítható. az uh abban nem vagyok biztos. A petevezetéket úgynevezett átjárhatósági vizsgálattal nézik meg azt csak úgy tudják.

Nekem is volt egy igen apró méhszájsebem tavaly nyáron, de teherbe estem annak ellenére is.

Ezeket a vizsgálatokat nem csak meddőségibe, hanem rendes nőgyógyász is adhat rá beutalót, pláne ha már régóta tervezitek a babát.

Én átjárhatósági vizsgálat előtt estem pont teherbe.

14 hetes kismami

2012. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad hogy (kézzel vizsgáljon )inkább műszeres szakorvoshoz menj.
2012. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!