Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható az x-epil terhességi teszt? Vki tesztelt már ezzel menszi előtt pár nappal?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
én nekem nagyon rossz a tapasztalatom róla. 1 hét késés után teszteltem egyszer vele. 2 percen belül kijött a két csík egyértelműen, de nem voltam terhes. a többi teszt nega lett. Többet soha nem tesztelek vele, nagyon nagy csalódás volt.
2012. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ne haragudj, hirtelen összekevertem a qupidóval, én azzal teszteltem
2012. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 eszo ***** válasza:

szerintem megbízható..egyszer hugom adott 1-et, mert megmaradt neki..az nega lett, másnap meg is jött..


most szintén azzal teszteltem tegnap reggel..negatív lett..remélem , hocs csak korai volt..még nem jött meg azóta sem..remélem nem is fog..

de vettem ma egy gyógyszertári tesztet is: Amazon a neve...de nem ismerem.

ez is 25-ös, pedig direkt 20-asat akartam venni..de ezt a adta a gyógyszertáros nő.

én holnap reggel szeretnék tesztelni..de nem tudom melyikkel...

2012. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szily Luca válasza:
nagon jo, nekemkimutatta rögtön a terhességet
2012. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem megbízhatónak bizonyult, helyesen mutatta a negatívat is, majd a pozitívat is, de nem vmi érzékeny.
2012. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
teljesen megbízható, én is csak ajánlani tudom! :)
2012. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 5 nappal mutatta a pozit!
2012. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mensi előtt sosem teszteltem, de nekem a mensi elmaradásának napján már kimutatta. A tájékoztatóban le van írva, hogy az elmaradt mensest követően használható hatékonyan. Ha rendeltetésszerűen van alkalmazva, akkor tökéletesen megbízható. Én többször is használtam, úgy ahogy kell és sosem vezetett félre.
2012. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem előtte teszteltem ugyan, de tökéletes volt, már 24 hetes a pocakban! :))
2012. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. jan. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!