Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 4 nappal halvány...

Nemvárt előtt 4 nappal halvány, de jól látható pozitív One Step (tesz. Vesz-es) 10es erősségű tesztnek hihetek? Megbízható? Volt így valaki?

Figyelt kérdés

A hőm is magasabb, 5-6 napja erős szurkálás volt a petefészkemnél és ovu tesztel kicsit "jósoltam" és az is erősödött.

Tényleg baba lenne?


2011. jún. 1. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt 3 nappal lett halvány + a Vaterás One Step tesztem. Azóta ez a kis "pozitívocska" meg is született.
2011. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Köszönöm a választ!

Hú, akkor most még izgatottabb vagyok! :)

Pedig ő már akkor a második gyermekem lesz, de akkor is egy csoda :)

Nagyon jó babázást és sok örömet kívánok! :)

2011. jún. 1. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem is hihetsz neki! :) A legutóbbi terhességemet nekem is ez mutatta ki először. :) Nagyon halvány volt a csík, de ott volt. És a babák is. :)

Jó egészséget és sok boldogságot!

2011. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ikreket vártál? (hogy azt írtad babák) Azért mutatta ki korábban? Mert most egy kicsit elgondolkodtam, mert a családban van több iker is : anyósom, testvéreim. Így nekem is esélyes mindkét oldalról.

2011. jún. 1. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet ikrek neked is :)
2011. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül azért mutatja ki hamarabb,mert ikrek!:)

Nekem nemvárt előtt 5 nappal délutáni pisiből!!! pozi lett. Én is azt hittem,hogy ikrek (esélyes is vagyok rá, mert anyukám iker volt), de csak egyedül van.

Van,akinek hamarabb termeli és nagyobb dózisban a hcg-t a szervezet!

Gratulálok!:))

2011. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan hihetsz a tesztnek!Én is azt a tesztet használtam és igazat mutatott,34 hetes pocaklakó kislányom van!:-)

Minden jót!:-))))

2011. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ma csináltam reggel facelle és x-epil tesztet és mindkettő két csíkos lett. Facelle erős, x-epil kicsit halványabb, de igazán jól látható :)

Már csak azt várom, hogy vasárnap ne jöjjön meg (meg egy jó darabig utána sem).

2011. jún. 2. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia. Az x-epil nekem is mindig nagyon halvány volt, az ne izgasson! :)

Vigyázz magadra! Boldog babavárást! :)

2011. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!