Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt olyan valakivel, hogy...

Történt olyan valakivel, hogy a párja azt mondta, szeretne tőle gyereket, de előbb fogyjon le? Ez hogy esett? És mi lett a történet folytatása?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, de ez ugye, csak egy vicc akar lenni?


A babávárás szempontjából jó, ha megfelelő súlyban van, ez egyáltalán nem hátrány! persze, jó lenne tudni, hogy mégis mennyit kellene lefogyni?! mert, ha mondjuk 130 kg vagy, akkor egyetértek a pároddal, de ha csak pár kg-ról van szó, akkor teljes mértékben elitélem és megbotránkozom rajta, hogy lehet ilyet kérni, mondani. annak idején én 66 kg voltam és hajlamos vagyok a hizásra, örököltem az alkatom. igy tisztában voltam vele, hogy szülés után marad rajtam. igy is lett! 21 kg-ból 10 rajtam maradt. most várom a következő babát, és csak egyre rosszabb a helyzet, mivel a 10 kg-ot még nem tudtam leadni, mert szülés után kb. 1,5 hónappal ismét teherbe estem, 2 hete mértek 83,5 kg-val, és még csak 22 hetes terhes vagyok. a Lényeg, amit szeretnék ebből kihozni, hogy a férjem igy is, úgy is nagyon szeret! kérdeztem, hogy mi lesz, ha 100 kg leszek a babák szülése után. azt mondta semmi sem történik, ugyanúgy fog szeretni, mert tisztában van vele, hogy min mentem keresztül, mit vállaltunk együtt és a kilók meg idővel lemennek vagy igy vagy úgy. szerintem, ha két ember valóban szereti egymást, akkor elfogadja őt pár plusz kilóval is.

2012. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát az súlytól függően gondolom megfontolandó. Biztosan nem eshetett jól, de ha van rajtad mondjuk tizen x kiló felesleg, akkor megfontolandó, hiszen a terhesség alatt nehézségeket is okozhat. Persze ez mindig egyedi "elbírálású" kérdés...

Nyilván, nem jó nagyon soványnak lenni, de a nagy felesleg ugyanúgy rossz lehet.


Nekem hajolgatni már most nehéz, 24 hetesen, gondolom, ha ehhez nagy súlyfelesleg társul, valószínűleg még nehezebb. Ha nem bántóan, és nem rosszindulatúan mondta, akkor szerintem fontold meg, hisz biztosan szeret. :)

2012. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi szóismétlést írok, bocsi, fáradt vagyok... :))
2012. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan szeret. Ha valami tuti az életben, akkor ez az. 6 éve vagyunk együtt. De, 164cm és 61 kg vagyok, tehát szerintem ez nem az az egészségügyi megfontolás kategória... :-( A baj az, hogy egy nagyon külsőségekre alapozó közösségben szocializálódott - csoda, hogy ő olyan értékes ember lett, mit amilyen, amiért szeretem. Azzal indokolja ezt a fogyás dolgot, hogy kettőnknek akar jó, hogy örökké együtt legyünk, ehhez pedig kell az, hogy ne hagyjam el magam és figyeljek a külsőmre, egészségemre. Az apja elhagyta az anyját és kerített egy 20 évvel fiatalabbat, akitől már gyereke is van... Szóval nem magától találja ki ezeket, de ez nem felmentés. Eél vagyok keseredve, mert ezen kívül csodálatos minden és értetlenül állok a dolog előtt. ??????????????
2012. jan. 28. 13:16
 5/16 anonim ***** válasza:
És a párodnak tökéletes az alakja egyébként?
2012. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. Vékony testalkat, nincsenek kigyúrt vállai, van egy pici poci, és feneke pedig nincsen. :-) De szeretem. Viszont fel szokta azt hozni, hogy 5 éve, amikor hízott 15 kg, mekérdezte, hogy nagyon gáz-e. Én pedig azt mondtam nem, de ha lehet figyeljen oda, hogy ne menjen tovább. (éttereme van, túl kézenfekvő dolog az étel...) Ő pedig lefogyott. De azt a témát sem akaron nagyon pörgetni, hogy ő sem tökéletes, mert még a végén belehajszolja magát a gyúrásba, amit nem akarok. Egészség igen, testépítés meg a baromságok nem. Ez az elvem. Neki is álltam futni, nem miatta, magamért. De a feltétele napról-napra eszembe jut és nem tudom megemészteni. Nem tudom mi tévő legyek (nem az hogy fogyjak-e vagy sem, hanem alapjaiban rengeti meg ez a dolog a kapcsolatunkba vetett hitet). Ezért vagyok kiváncsi, más mit gondol róla.
2012. jan. 28. 13:36
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok!


160 cm magas vagyok. és igy irtam a 66 kilót. Mi itt pár kiló feleslegről beszélünk, ami egyáltalán nem vészes. ráadásul most lefogynál, és mikor teherbeesel tuti vissza szeded a leadottat is, és még jön is hozzá, akkor miért is kellene, szülés előtt fogynod?! akkor inkább utána igértesse meg veled, hogy rendbe hozod a tested, a régi formára vagy még jobbra. igy korrekt a dolog.

2012. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudj hogy ezt írom, de nem lehet valami hűde-hajde értékes ember, aki ilyet kér............ugyanis a paramétereid alapján ő nem egészségügyi okok miatt akarja hogy lefogyj, ugyanis te nem vagy kövér, max van rajtad egy kis husi. Én elképedtem volna, ha valaha ilyet kér tőlem a férjem......

Nem mentség, hogy ő milyen szociális környezetben nő fel, pláne, hogy baromira nem számíthat neki, ha nem 180 centi és csupa izom. Mert amint leírod, nem éppen daliás férfi....

2012. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Ez király, magyarul megfenyegetett, hogy ha nem lesz csinike, a kapcsolatotoknak annyi. Na az ilyennek gyereket szülni, az a hiba. Ez az ember felszínes, és a szeretete is kb. ennyit érhet. Szeretni fog téged, ha csinos maradsz, de légyszi azért fogyjál még ebből egy kicsit, csak hogy tutira szeressen ám! fúj, gyomorforgató ember. És ez értékes?
2012. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Kizárólag akkor fogynék le a kedvéért, ha ő is jótestű lenne. Nem tetszik ez a hozzáállás, főleg, hogy nem is vagy dagi.

Az ilyen úgyis le fog lépni egy fiatalabb szebb nőért, míg te otthon szenvedsz a gyerekeiddel.

2012. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!