Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek naplemente-tünetet...

Akiknek naplemente-tünetet vettek észre a babájánál, mi volt a történet folytatása?

Figyelt kérdés
Úgyértem, a koponya ultrahang után mi lett? Egészséges volt a babád, vagy volt valami baja? Milyen társtüneteket produkált? Most mennyi idős? A neten utána olvastam mindennek, de engem igaztörténetek érdekelnek.
2011. jún. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szia ˘3hónapos korában voltak naplemente tünetei de 5hónapos korára megszünt azóta egy éves jó mozgású nagyon eleven baba ne aggódj ezt ki nővik,társ tünet az volt hogy a buksiját nem tartotta rendesen meg inogott elég gyakran de ahogy nőtt erősödött megszünt minden tünet
2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Hálásan köszönöm a megnyugtató válaszodat.

Nálam vasárnap tök véletlenül vették észre a kórházban, mert teljesen más ügyből kifolyólag voltam ott. Annyira nem is foglalkoztatott, de ma elvittem azért a háziorvoshoz, hogy megerősítse, hogy ez hülyeség, de sajna azt mondta, igaz. És tényleg, azóta néha én is megfigyeltem. :( A történethez hozzátartozik, hogy koraszülött a babám. 6 hónapos. Ha időre született volna, ő is még csak 3 hós lenne. A szemei még nem tökéletesek, vagyis a bal még nem az , a jobb már igen. De se agyvérzése nem volt, se semmi olyasmi, ami arra utalna, hogy baj lenne, vagy vízfejű!? Kétségbe vagyok esve...

2011. jún. 29. 21:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! :) Minden rendben ám azóta! Koponya UH negatív volt, és pár hónapja el is tűnt a naplementézés! Köszi, hogy megnyugtattál, Te voltál az egyetlen vigaszom a férjem mellett!!! Minden jót Neked!
2011. szept. 18. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!