Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok utrogestannal?...

Tapasztalatok utrogestannal? Mire kaptad? Milyen adagolásban? Hány napig/hétig? Ha hőmérőztél mellette, akkor hatással volt-e a görbédre, hogy szedted? Mellékhatás? Eredmény?

Figyelt kérdés
Minden érdekel! :) Köszi! :)
2012. jan. 29. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bevérzésre kaptam

6. héttől 3x1 hüvelykapszula, 12 hét után 2x1

16. hétig

nem befolyásolta a hőmet

nincs mellékhatása, állítólag a tablettának van

eredmény 19 hetes egészséges magzat

egyéb: marha drága, és rajtam maradt 2 doboz :(

2012. jan. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én inszemináció után kaptam,2x1et kellett szednem,2 hétig,míg ki nem derült,az inszem nem sikerült....sajnos.Mellékhatása nem volt.
2012. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én inzulinrezisztens vagyok, ezért elővigyázatosságból szedtem, bár annyira nem volt indokolt, minden hormoneredményem jó volt, normál 29 napos ciklusok, peteéréssel, babó is azonnal megfogant, hála Istennek. A doki ragaszkodott hozzá, nehogy gond legyen mégis.

Pozitív teszttől szedtem napi 2x1-et, a 12. héttől hagytam el. Semmi mellékhatása nem volt, teljesen nyugodt volt az első trimeszter (a hányingert leszámítva, az a 16-18. hétig megvolt), se vérzés, se görcs, se semmi.

Nagynéném ikrekkel kapta, mikor bevérzett, ő 14. hétig szedte, 2-3 nap alatt megszüntette a vérzést, onnantól nem volt semmi gond.


25 hkm

2012. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és én tablettát szedtem, én kértem azt, utálom a kúpokat, semmi baj nem volt vele, májbetegségeknél nem lehet szedni.
2012. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a terhesség 5. hetétől szedtem 3x2-t tablettában egészen a 12. hétig. Utána fokozatosan építettük le, most 19 hetes a pocakmanóm:)))Ja és én Pcos vagyok, mellette metet is szedtem
2012. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Szívesen veszem a továbbiakat is. :)
2012. jan. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!