Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kora terhesseg eseten (nemvart...

Kora terhesseg eseten (nemvart menszi idejen) alhasi menszeszes gorcsok normalisak vagy aggodnom kellene? Kb hanyadik hetig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alhas folyamatosan fáj.

èn kb 7-ik hétben vagyok, második baba.

Már húzodik lent, ez mondhatni hogy folyamatosan volt. az elsö trimeszterben ilyen szurkálás szerü majd voltak erös görcsök, aztán keményedés. de mindenkinek más.

2011. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem sajnos ezek a falyasok mindig rosszul végzodtek,de remélem nalad rendben lessz
2011. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mire erted ezt masodik valaszolo?
2011. nov. 13. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves elsö válaszoló. A derekad is fájt azt is érezted ? Vagy az inkább a menszi megjövését jelzi?
2011. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a 18. hétig tartott. Csak 1 héttel a menses elmaradása után csináltam tesztet, mert éreztem hogy megjön. hol erősebb volt, hol gyengébb a görcs. Pihizz sokat, és szedj Magne B -t. Boldog babavárást kívánok.
2011. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!