Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg akkor lesz pozitív a...

Tényleg akkor lesz pozitív a teszt, ha babát várok?

Figyelt kérdés

ha nem lenne hcg a szervezetemben akkor ugye nem lenne pozitív a teszt?

nincs olyan hogy akkor is pozit mutat ha nem vagyok az?

9 dpo-on full negatív, ma meg a 10 napon reggeli pisiből halvány pozitív 5 perc után.


de mindjárt megjön érzés és picike barnázás

1-2 nap múlva kell megjönnie. vagyis nem jönnie..


2012. jan. 29. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az álpozitív teszt (hormontermelő petefészek ciszta okozhatja), inkább az esik meg, hogy biokémiai terhességet is jelez, ha ilyen korán tesztelsz. Ekkor még a beágyazódás is okozhat barnázást, ezért érdemes megvárni azt, míg már késik a menstruáció, elkerülöd a felesleges idegeskedést. 3-4 nap múlva tesztelj újat!
2012. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 béla9295 válasza:
Igen általában így van de nem mindig van mikor a teszt is csal de az a bisztós ha el mentek az orvoshoz
2012. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két esetben is volt halvány pozitív! Sajnos az elsőnél elment a baba, tehát azért is lehet halvány és hát a barnázás sem épp jó jel, DE a 2. terhességem is halvány csíkkal kezdődött az 5. héten és a 12. hétig barnáztam is és MÉGIS EGÉSZSÉGES BABA LETT BELŐLE! Úgyhogy ilyenkor még tényleg semmi sem biztos! Sajnos jön az idegőrlő várakozás... de drukkolunk, hátha-hátha!! ;-)
2012. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat..
2012. jan. 30. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!