Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi segített teherbe...

Kinek mi segített teherbe esni? Sokat hallok a teákról, természetgyógyászokról, stb, de érdekelne, kinek mi az, ami ténylegesen használt! Illetve az is érdekel, ki mivel próbálkozik!

Figyelt kérdés
Nagyon várom már... 2 éve semmi, pedig mindketten egészségesek vagyunk.
2009. máj. 30. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
A leghatásosabb a beültetés, ha semmi áron nem sikerül!
2009. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezekre a válaszokra én is kiváncsi leszek! Nekünk is 2 éve semmi, én most kezdtem el inni a teákat, és ki fogom próbálni a barátcserjét (már megvettem, várom, hogy most megjön-e, vagy nem). Próbáltam már Gynexet, és Mastodynon-t, most hallottam a barátcserjéről!
2009. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Műtétek előtt adtunk magunknak még 8-10 hónapot...

Ez alatt szeretnék ilyesmivel próbálkozni.

Mastodynontól én csak híztam, más hatása nem volt:S

2009. máj. 30. 20:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is sexelni kell hozzá. :)))))))))

Na és ami még kell, legalábbis nekem az használt, Forever aloe berry nektár, napi 2-3 dl. Nem olcsó, kb. 6000 ft egy 1 literes kancsó, de nekem bevált.

2009. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

havi 50 ezerbe kerültek az FLP-s cuccok amiket szedtem, hatás nulla:S

A szex megvan, köszi:D

2009. máj. 30. 20:12
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nöknél hormonbeállító,férfiaknál spermaszám növelö.

nekem mindkét gyermekem így segített.3-om barátnömnél is segített egyiket meddővé is nyilvánították,de nekik is sikerült ez a maca vibe.egy próbát megér neked is szerintem.

2009. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nálunk "sajnos" ezek a dolgok is rendben vannak...
2009. máj. 30. 20:44
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! In vitro úton nem termékenyítenek meg egészséges embereket. Én azt javaslom neked menj el fodrászhoz, kozmetikushoz vegyél egy szép ruhát, olyat amiben a párod a legszebbnek lát, és próbáljatok a szexuális izgalom miatt szexelni. Amikor megkívánjátok, szerintem 2 naponta ideális, spermiumok szempontjából is és a szex szempontjából is :) Csak 1 hónapig próbáld ki, hallgass rám :):) Jönni fog a baba, csak eltévedt a gólya, de itt a nyár, a szerelem évszaka, most biztosan oda talál :):) Higgy nekem :):) Ha nem válik be, írj rám privin és megadom az általam ismert legjobb természetgyógyász nevét, ő 100% hogy segít rajtad :):), de menni fog ez nélküle is :)
2009. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

édes vagy, de ezen is túlvagyunk:)

rengeteg praktikát próbáltunk már ki:)

Írtam privit:D

2009. máj. 30. 21:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szépiát kezdtem szedni. Akiktől hallottam hogy szedték (3 fő), azoknak elsőre sikerült szépia szedésével teherbe esni. Ciklus első napjától 5 golyócska. Peteérés serkentésre és vetélés ellen jó állítólag. Én is várom az eredményt... :)
2009. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!