Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki elvetélt az hogyan éli...

Aki elvetélt az hogyan éli meg a várható szülés napját?

Figyelt kérdés
Valószínűleg többen is kiszámoltátok mikorra lenne meg a baba amikor kiderült a terhesség, de aztán mégis bekövetkezett a baj. Ti mit tettetek a depi ellen? lassan kijutottam a gödörből, de már most félek a február végétől, mikor születnie kellett volna a babónknak :( nem szeretnék visszaesni...
2012. jan. 31. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szarul! Állandóan sírtam. Nehezemre esett bármi másra gondolni. Novemberben kellett volna megszületniük az ikreknek, de sajnos nem így történt. :( Próbálkozunk, de sajnos még nincs eredmény.
2012. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pokoli volt, nekem augusztusban született volna, befordultam, főleg mikor sorba láttam azokat a nőket a babájukkal, akik egyidős terhesek voltak velem. De aztán szeptemberbe jött meg utoljára, és most 20 hetes a pocakomba, ha ő nem sikerült volna, bekattantam volna
2012. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehezen, mellettem ráadásul ott volt egy akkor másfél éves is, aki szintén nehezen viselte, h én nem vagyok jól. Aztán eltelt, és azóta már egyre ritkábban jut Ő eszembe, már nem fáj, de sajnos azóta sem jön a kistesó. Szóval túl lehet élni, koncentrálj a kapcsolatodra, tereld el a figylmed. És van még vmi ami nekem segített: átélni a gyászt és kikecmeregni: van egy honlap ahol feliratkoztam egy hírlevélre, ami helyettem is kimondta amit érzek, és így könnyebb volt feldolgozni.
2012. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak remélni tudom, hogy pocakosan...
2012. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!