Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon mit jelenthet?...

Ez vajon mit jelenthet? Esélyes lehet a baba, vagy ezek már rossz előjelek?

Figyelt kérdés
Kb 5 nappal ezelőtt jelentkezett ez a jelenség nálam: 2 napig rózsaszínes folyás, 3 napja meg barnázás (talán ma a legjobban). Jan. 21. óta szedem az Utrogestan-t 2X1-et, elvileg feb. 5. körül nem várom. Szerintetek??
2012. jan. 31. 12:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja és a görbém:


[link]

2012. jan. 31. 12:44
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet ugye beágyazódás is, szépen megy fel a hőd! Írtad hogy ma talán a legjobban van barnázás? Véres? Vagy csak barna? Milyen a mennyiség? Ha több mint a pöttyözés, akkor fordulj orvoshoz! Hátha baba és ő megtudja mondani, hogy mi ilyenkor a teendő!
2012. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak barna, szerencsére nem véres, krémes folyással keveredik. (A papíron kis barna szálacskák, rögöcskék vannak.)Bocsánat, de nem tudtam diszkrétebben leírni. Van "mindjárt megjön" érzésem is, de elvileg még nem kellene neki.
2012. jan. 31. 13:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és a mennyiség sem annyira számottevő, néhány "csepp". Na de az Utrogestan pont ezt akadályozná meg, nem?
2012. jan. 31. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs baj! Sima beágyazódás! 5. körül tesztelj egyet!! Addig ne! Csak a csalódások miatt :D
2012. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kaptad ezt a bogyit? Rövid volt a luteális fázisod? Ha igen mennyire volt rövid? (Ez már csak a saját 7 napos fázisom miatt :)) Amúgy nem ismerem a gyógyszert, de szerintem ennek köszönheted a beágyazódást és nem hiszem, hogy ártana bármit is!!!
2012. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is beágyazódás, szép görbe, megemelkedett hővel ami a beágyazódást is mutathatja. 5-én tesztelj, az utro pont támogatja a terhességet, nem lesz baj:)
2012. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a beágyazódás 3 napig tartó barnázással(krémes) járt.Rá 3 nappal délután pozitívat teszteltem.a krémes folyás azóta is tart.

13+6hkm

2012. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jajj de örülök a pozitívan látjátok! (Magam is abban bízom, hogy beágyazódás, de nem akarom beleélni magam.) Amikor elmentem dokihoz és mondtam, hogy szeretnék babát, megemlítettem a barnázást, egyből felírta az Utro-t, hogy az segíti majd a hormonháztartásom helyes működését. Remélem tényleg segít! :) Vasárnap előtt biztosan nem fogok tesztelni!
2012. jan. 31. 14:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Jajj de örülök, hogy pozitívan látjátok! (kicsit elgépeltem :))
2012. jan. 31. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!