Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon mit jelenthet?...

Ez vajon mit jelenthet? Esélyes lehet a baba, vagy ezek már rossz előjelek?

Figyelt kérdés
Kb 5 nappal ezelőtt jelentkezett ez a jelenség nálam: 2 napig rózsaszínes folyás, 3 napja meg barnázás (talán ma a legjobban). Jan. 21. óta szedem az Utrogestan-t 2X1-et, elvileg feb. 5. körül nem várom. Szerintetek??
2012. jan. 31. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocs,az offért,kezdő görbe szakértő vagyok. Mikor volt ovu? Amikor beírtad a pozi jelet? Miért nem esett le a hő? Vagy nem kell leesni,aztán megint felmenni neki?
2012. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia Utolsó válaszoló! Nekem rosszul húzta be a zöld vonalat, szerintem 19 körül volt ovum. A hőm valóban nem esett le látványosan, ezt én is furcsálltam, de ez van. :) Még mindig bizakodom.
2012. febr. 1. 16:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia? Nam írtál semmit! Baba lett a dologból?????
2012. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valóban eltűntem... Sajnos ez sem volt a mi hónapunk. Köszönöm, hogy érdeklődtél!
2012. márc. 15. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!