Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Világosítsatok már fel! Hogy...

Világosítsatok már fel! Hogy lehet az hogy aki menstruál terhesség alatt mégis megmarad a baba, hiszen akkor leválik a nyálkahártya, hogy hogy nem "sérül" meg a baba?

Figyelt kérdés
pláne ha később fogant menszesz előtt mondjuk, ez nem zavarja a beágyazódási folyamatban?
2012. jan. 31. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, de az első hónapban nekem is megjött, annyi különbséggel, hogy nem 4 hanem 3 napig tartott. Nem is számítottam babára, jól meglepődtünk, mikor következő hónapban kiderült, hogy már 8 hetes. :)

Amúgy teljesen egészséges, bent szundít az ágyában.

2012. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen,

jó egészséget a babucinak !!

2012. jan. 31. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem azért nem, mert nem a teljes nyálkahártya válik le. Ezért szokták azt mondani, akik menstruáltak terhesen, hogy vagy mennyiségében nem volt annyi, mint egy normál mensi vagy sokkal rövidebb ideig tartott - gondolom időben rájött a szervezet, hogy nem kéne.
2012. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ, érthető mostmár.
2012. jan. 31. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nemcsak, hogy megjött 2szer, 4 tesztem lett negatív. babát szerettünk volna elmentem a dokihoz, közölte, hogy 8 hetes terhes vagyok. nagyon örültem, de a dokim is meglepödött ezeken. második terhességemnél nem jött meg egyszer sem, a teszt is rögtön pozitív lett. van ilyen.
2012. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
De nem görcsöltetek, nem? Én úgy tudom, hogy akkor nem válik le a méhnyálkahártyából, emiatt görcs sincs, tehát nem menstruáció, csak egy vérzés.. és nem károsítja a babát, különben nem marad meg.
2012. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Az elején a baba-kezdemény még nem az egész méhet tölti ki, csak egy részén tapad meg. Ha a menzesz alatt máshonnan válik le a nyálkahártya (nem mindenhonnan, de azért leválik) akkor a baba még maradhat nyugodtan. Bár biztos van olyan is, hogy a nyálkahártya azon része válik le, ahol a baba van - anélkül, hogy az anyuka tudná, hogy baba fogant benne.
2012. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Részben az az oka, amit az utolsó írt, de nagyon gyakori a koraterhességi haematoma is, a beágyazódás helyén, az is ürülhet. Ezenkívül a méhszájban frissen képződő hajszálerek megrepedése okozhat vérzést, ez jellemzően friss, piros vér.
2012. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!