Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több terhességre utaló jel is...

Hannkah kérdése:

Több terhességre utaló jel is jelentkezett nálam, de mégis megjött, nem is akár hogyan. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már több hete vívódok, hogy mi lehet velem, ezért kérem a segítségeteket! Dec. közepén vesztettem el a szüzességemet a férjemmel és azóta nagyon furcsa dolgok történtek velem. Január elején nagyon fáradékony voltam, végig tudtam volna aludni az egész napot. Mikor meg kellett volna jönnie, nem jött (kb. jan. 5), ezért csináltam két tesztet, de mind a kettő negatív lett. Ekkor már reggelente émelyegtem és volt, hogy ájulás kerülgetett. Ez kb. egy hét múlva elmúlt, majd nemsokára kezdődött a minden esti haspuffadás. Az alhasam felpuffad és csak esténként, nem hinném, hogy a kajától, mert mindig ilyeneket ettem és nem volt gond vele. A hőmet kb. négy napig mértem: 37,4; 37,4; 36,6; 37,1 (abban az időszakban, amikor nem jött meg már két napja). kb. másfél hét késéssel megjött jan. 16-án, a szokásos "érzem az alhasam" fájdalommal, de a megszokotthoz képest erősebben. Viszont a haspuffadás, néhai hányinger, néhai mellérzékenység nem szűnt meg. Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? Már nem tudom mire gondoljak, mert közben fel is voltam fázva (még dec. végén);de olyan érdekesen érzem magam. Lehetnek a hormonváltozás miatt is ilyen tünetek? Köszönöm a segítséget! Mit tegyek szerintetek? 21 vagyok
2012. jan. 18. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehetnek. Ha még most vesztetted el a szüzességed, amiatt is lehetnek ezek a furcsa érzetek. Ha nem vagy biztos, akkor inkább menj el dokihoz, majd ő megnyugtat. De ha a teszteid folyton negatívak, szerintem nem terhesség áll a háttérben.
2012. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát itt sok mindent írsz.

MOndjuk nekem ilyesfajta emlékeim épp nincsenek, de hallottam már több helyről, hogy a nemi élet megkezdése felboríthatja az egyensúlyt a cikluson belül. Ez okozhatja a késést simán.

No meg a felfázás is bekavarhat. Vagy egy bármilyen vírus betegség.

Én még azt is megkockáztatnám, hogy valami fertőzést össze szedtél, mert ez is gyakori a nemi élet kezdetén. (Egyeseknél később is)

Amúgy védekezés nélkül vagytok?


Ha a tesztjeid negatívak, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. De ha rosszul érzed magad, menj el dokihoz.

2012. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy rosszul vagyok, hanem olyan furcsán. Azt nem mondanám, hogy védekezés nélkül. Pharmatex tablettával védekeztünk, dec. közepén, de nagyon csípett mindkettőnket (ekkor folyásom volt előtte, s utólag egy nőgyógyász azt mondta, hogy akkor nem ért semmit a tabletta, ezért is esélyesnek gondoltam a terhességet) így abba kellett hagyni. Most meg ugyancsak pharmatex, de krém, s ez jó. Szerintetek csináljak még egy tesztet, vagy hagyjam?
2012. jan. 18. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha két napja jött meg, és erősen véreztél, akkor nem vagy terhes!

Amúgy a Pharmatex közel sem biztonságos, akkor érdemes csak használni, ha "jöhet a baba ha akar" állapot van, különben mást kéne keresni.

2012. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi baj volt? Kiderült?
2012. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát nem derült ki, hogy mi bajom lehetett, szerintem részben bebeszélés (persze akkor nem vallottam be magamnak), de az is lehet, hogy elvetéltem. Azóta jól vagyok! :)
2012. jún. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!