Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy azért nem sikerül...

Lehet, hogy azért nem sikerül teherbe esnem, mert túlságosan is lányt szeretnék?

Figyelt kérdés
Totál nem tudom elképzelni, hogy fiam lesz. Szerintetek lehet ez a gond? Valaki esetleg volt/van ugyanígy és mégis összejött?
2012. febr. 1. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak monda, hogy azért nem sikerül, mert nagyon szeretnéd. Teljesen mindegy, hogy te mit tudsz elképzelni, ami megfogant azt fogod és azt is kell szeretni, nemétől függetlenül. Ne görcsölj rá a babagyártásra. Szeretkezz és ne utódot csinálj. Ha régóta nem jön össze, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni magatokat.
2012. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már minden vizsgálaton túl vagyunk, semmi gondot nem találtak az orvosok. Egy évig tuti, hogy nem görcsöltem, utána kezdett el ezen kattogni az agyam, már több mint két éve várjuk, hogy sikerüljön.
2012. febr. 1. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én világéletemben fiús anyának képzeltem magam, a terhességem is olyan volt a nagy népi hagyományok:) alapján mindenki fiút mondott teljesen beleéltem magam, hegyes has, semmi rosszullét. Aztán a 24. hét körül közölte a doki, hogy kislány, én meg köpni-nyelni nem tudtam, látták is rajtam a döbbenetet mai naig szégyenlem magam ha visszagondolok. Megszületett a ma már 2 éves lányom kis bújós, nagyon anyás, aranyos , okos, oda nem adnám 100 fiúért sem:) Főként mikor fiúk jönnek hozzánk és szétbontják a házat az én kislányom meg segít nekem takarítani, babázunk, pihengetünk stb:) Ezt csak azért írtam, ne gondolod ha más lesz mint amit vársz nem lesz ugyanolyan a boldogságod:)
2012. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!