Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek vajon a terhesség tünetei...

Ezek vajon a terhesség tünetei? A párommal babát szeretnénk!

Figyelt kérdés
Eléggé rendszertelen volt a menstruációm, októbertől decemberig a doki tanácsára szedtem fogamzásgátlót, aztán abbahagytam. Január óta többször voltunk együtt a párommal, hátha sikerül a babócát hamar összehozni :) Ma kellett volna megjönnie (ha a gyógyszert szedném még)de sose volt amúgy pontos. Végülis nem jött meg, de egész nap görcsölök enyhén, ma a gyomrom is szar, és egész nap úgy érzem magam, mit akinek hőemelkedése van, de közben fázok. A hangulatom jó, nem vagyok lázas, vagyis nem megfázás vagy influenza. 5 napja teszteltem, de tudtam, hogy korai, és negatív lett. De azóta ezek a tüneteim, és még nem ismételtem meg a tesztet. Szerintetek ezek lehetnek a terhesség tünetei??? Előfordulhat, hogy ilyen hamar sikerült?
2012. febr. 1. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, gyógyszerszedés után kicsit könnyebben tud összejönni. Drukkolok, hogy baba legyen! :)

Ha mégsem: érdemes lenne kitalálni, hogy miért nem rendszeresek a ciklusaid! De reméljük erre már nem lesz szükség. :)


25 hkm

2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A rendszertelen ciklus oka pajzsmirigybetegség, amit már régóta kezelnek, és nagyjából rendeződött.Bízom benne, hogy mivel kezelve volt/van, nem fogja késleltetni nagyon a picúrt :)
2012. febr. 1. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, értem, na akkor meg hajrá! :)))
2012. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) Reméljük nem alaptalanok a megérzéseim. Ja és neked is gratula a picikéhez, csak már tartanék én is ott :)
2012. febr. 1. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Fog az jönni, lehet már ott is van. :) Egyébként én várnék egy-két napot, és reggeli vizeletből tesztelnék a helyedben.
2012. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is várni akarok még, mert minél később tesztelek annál nagyobb az esélye, hogy talán pozitív lesz :)
2012. febr. 1. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de én dec-ben hagytam abba a gyógyszert,és nekem utána 36 napra jött meg! Minden tünetem meg volt a babához,hányinger,puffadás,sűrű pisi,mindjárt megjön érzés... és 36 napra meg is jött! Nekem alul működött a p.m-em,elvileg a decemberi leletem lett olyan,aminél azt mondta a doki,hogy mostmár lehet próbálkozni,addig tiltotta! Most nem várom a 2.mensim! És ne keseredj el,ha nem baba lesz,majd következő hónapban újra próbálkoztok! De szívből kívánom,hogy legyen baba! Sok sikert! :)
2012. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbálom nem nagyon beleélni magam, jobban szeretem a meglepetést :) A pajzsmirigyem miatt már nyugodtabb vagyok, mivel ultrahang és vérkép is igazolta, hogy rendben van.
2012. febr. 2. 10:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel arra ébredtem, hogy menstruálok... először elszomorodtam, de aztán arra gondoltam, hogy mi van, ha ez mégsem menstruáció, hanem mondjuk beágyazódási vérzés??? :))))Cseppet sem fáj, és alig-alig vérzek valamit is, holott nekem már előtte pár órával borzasztó görcseim vannak.
2012. febr. 5. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szombat este megjött! Az előző 36 napos ciklus volt,most 24 napra jött meg! De én nem vagyok elkeseredve egyeltalán! :) Ja,és peteérés után egy héttel jött meg! Hát én görcsöltem,mint állat! Azt hittem elpusztulok! :D Szerintem ne figyelgesd ennyire nagad! Teszteltél azóta?
2012. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!