Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izületi gyulladás van a...

Izületi gyulladás van a derekamban, hol jobban hol kevésbé fáj. Babát szeretnénk párommal. Szerintetek belevághatunk így? Terhességtől fordulhat még rosszabbra a helyzet? (gyulladás mértékére gondolok)

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyulladás mértéke nem fokozódhat pusztán a terhességtől, a fájdalomérzet viszont nyilván igen a várandósság előrehaladtával. Azt kell még figyelembe venni, hogy ha esetleg szteroidot használsz rá nagy valószínűséggel minimum az első 12 hétre el kell hagyni.
2012. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen, korábban SAJNOS kaptam többször is szteroidos injekciót, amitől nagyon sokat híztam és bárhogy diétázom és sportolok, egy deka sem megy le! Most is kaptam gyógyszert, de pont azért nem akarom már szedni, mert babát szeretnénk. És mellesleg a tájékoztatóban is az szerepel, hogy csökkenti a teherbe esés esélyét. Szóval biztos nem tenne túl jót ilyen szempontból.

2012. febr. 1. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez így van, sőt, szteroid szedés után picit érdemes is várni a babával. 2-3 hónapot nem árt. Injekcióban semmiképpen nem kaphatod majd, krémet esetleg, de ha ilyen mértékű a gyulladás, akkor beszéld meg az orvosoddal, hogy mivel lehet majd kezelni a problémádat ha terhes leszel. :) Biztosan fog segíteni, önmagában ez nem lehet akadály! :)
2012. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!