Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív teszt jelenthet...

A pozitív teszt jelenthet petefészek cisztát is?

Figyelt kérdés
Hetek óta nagyon fáj az alhasam, középen és bal oldalt is szokott. Nagyon fáj, az elején szurkált, nyilalt, aztán folyamatos lett, most mensi szerűen fáj, 3-4napja késik. A terhességnek szerintem nem nagyon van esélye, de benne van a pakliban. 5napja fáj a mellem, ezen kívül semmi. Rendesen van étvágyam. Vagy lehet hogy valami bél probléma van? UH-ra február közepén van időpontom, de addig nem tudom mit csináljak!:(
2012. febr. 1. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
még nem csináltam meg a tesztet.
2012. febr. 1. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Előszöris csinálj tesztet. A tünetek alapján mindkettő lehet.

Nekem amikor ciszta miatt volt pozi a teszt, akkor alig volt látható a 2. csík, illetve pár nap múlva meg már negatív volt a teszt. Az uhon megmondták, h ciszta miatt volt pozi a teszt.

2012. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is csinálj tesztet. A szurkálás viszonylag gyakran előfordul terhesség elején, és a mensis érzés kettős, utalhat a közelgő mensire is, de terhességre is. Ha ciszta miatt pozitív a teszt, akkor általában csak elég halványan jelenik meg a 2. csík. Ha erős, akkor valószínű, hogy terhes vagy.
2012. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!