Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a görbén látszik a peteérés...

Ha a görbén látszik a peteérés és felmegy szépen a hőm akkor biztos, hogy volt tüszőrepedés is? Vagy ennek ehhez nincs köze?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapom, hogy mérem a hőmet, tegnap elött lement 36.1-re, tegnap 36.3, ma 36.5.

Azért kezdtem el mérni, mert nem voltam benne biztos, hogy van peteérésem meg tüszőrepedésem. Az hogy felment a hőm jelentheti egyben azt is, hogy van tüszőrepedésem?


2012. febr. 3. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36,1? Mennyi az alaphőd? Hol méred? Nekem ez nagyon alacsonynak tűnik...
2012. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
36,3 az alaphőm.
2012. febr. 3. 10:17
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt mérem higanyos lázmérővel.
2012. febr. 3. 10:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy ez pé volt, ha feljebb megy holnap holnapután és ottmarad, akkor megvolt a pé és a tüszőrepedés is. Ha felmegy majd leesik, akkor csak próbálkozott a szervezeted, de nem repedt meg a tüsző.
2012. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ovutesztem tegnap elött és tegnap is teljesen pozitív volt. Köszönöm, most már értem. :)
2012. febr. 3. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 36,3 az alaphőm, pé-kor ment le 36-ra és a max utána 36,6-36,7-re állt be. Kellett neki 4 nap, hogy felmenjen. A lényeg, hogy a cover felett maradjon a hő és a luteális fázis legyen kb. 14 nap. :)
2012. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most megnyugtattál! :)
2012. febr. 3. 11:48
 8/11 Babi0906 ***** válasza:

Szia.

Én is mindig mértem a hőm is emelkedett szépen, de mégsem lettem terhes. Vettem Gabriel ovu. tesztet már csak kíváncsiságból, de mindig neg. lett. (De ez csak én vagyok másnak lehet beválik.)Aztán amikor abbahagytam a hő figyelését meg az ilyen dolgokat (mivel teltek a hónapok és semmi)terhes lettem. Mondjuk helyette elkezdtem rendszeresen tornázni. Nekem ez jobban bejött :D sok sikert :) 24+3 hkm

2012. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Babi0906 ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy elmentem orvoshoz és ő is megállapította, hogy nincs tüszőrepedésem mivel helyette sok apró kis cisztám lett. Aztán ezek felszívódtak nem tudom, hogy a tornától-e vagy szedtem egy gyógyszert attól, de sikerült.
2012. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát mi már 7 hónapja próbálkozunk, ha most sem sikerült, akkor elmegyek orvoshoz.
2012. febr. 3. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!