Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 perc után lett halvány...

Ha 5 perc után lett halvány pozi a terhességi teszt az mit jelent? Elfelejtettem időben megnézni. De úgy érzem mindjárt meg fog jönni (ma /nem/kellene).

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
még nagyon fiatal a terhesség,kevés a hcg -hormon ezért nem jelezte egyszerre..talán a hasfájás a beágyazódástól is lehet...
2012. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire halvány? Van róla képed? Mit jelent az 5 perc után? Hogy lehet elfelejteni egy tesztet megnézni?! :D

Szerintem ismételd meg holnap:)


24 hkm

2012. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
akkor pozitiv Gratuuu miota probálkoztok
2012. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Olvasd el, mi van a tesztre irva, a legtöbbnél a késöbb megjelenö második csik nem feltétlen jelent terhességet. Inkább tesztelj még egyszer, és idöben nézd meg.
2012. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon halvány akkor lehet akár párolgási csík is. Én is jártam már így, csak annyiból másabb volt, hogy időben megnéztem ami negatív lett, aztán nem tudom mennyivel ránéztem és ott volt egy nagyon halvány csík. Sajnos nem volt terhesség. Orvos mondta, hogy az párolgási csík lehetett. Csinálj másik tesztet, szerintem is.
2012. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Belemeregtem a gyakori kérdések olvasásába :D Ezért felejtettem el megnézni.

Ugye ma már ne teszteljek? Mindenképp a reggeli kell?


Egyébként 10-es teszt volt.

2012. febr. 3. 09:11
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

én nem akartam hinni tegnap a szememnek, mikor az egyik teszten elolvastam, hogy 10 perc után akkor is megjelenik a második csík, ha negatív a teszt. Így is lett, pozitívat mutatott, mára meg megjött. :(

De mondok ellenpéldát is. Két nagyon halovány tesztem eredménye ma már 5 és 2 éves. :) Én inkább ennek drukkolok. :) Holnap tesztelj és vidd magaddal a géphez, én ezt csinálom. :D

2012. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan, hogy halvány csíkos volt és még aznap megjött. Hátha ma nem így lesz.
2012. febr. 3. 11:23
 9/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem bírtam várni még 2 napot, ma teszteltem:

[link]

[link]

[link]

5 percen belüli képek. Az első teszt a tegnapi volt.

Ezek mind 10-es tesztek. De folyamatosan úgy érzem, hogy meg fog jönni. Nem görcsöl a hasam, inkább olyan mintha folynék...

Bárcsak sikerülne!!!

2012. febr. 4. 07:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és elméletileg ma vagyok a 12. dpo napon. Akkor még azért ilyen halovány?
2012. febr. 4. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!