Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Kezdjem el inni a palástfűteát is vagy csak azt? Valami változott mióta iszom a cickafarkfű teát, de nem tudom, hogy jó irányba-e!

Figyelt kérdés

Itt a görbedarabkám :)!!



[link]



Szóval a lényeg az, hogy az eddigi ciklusaim úgy alakultak, hogy 24 naposak voltak és 17-18 napon meg peteérésem volt!


Na most azért kezdtem el inni a cickafarkfű teát, hátha kicsit előrébb lenne a peteérésem, a palástfű tea meg hátha kitolná kicsit a ciklust, hogy be tudjon ágyazódni.


Az előző hónapomban volt barnázás és szerintem sikerült volna, ha nem ilyen rövid a luteális fázisom (7 naposak)!

Annyi változást észrevettem, mióta teázok, hogy nem ugrabugrál a görbém, mármint a hőm, ami nem tudom, hogy jó-e, de ha ilyen későn lesz megint peteérésem, akkor lehet el kéne kezdeni a palástfűteát, hogy legyen ideje hatni, hogy kitolhassa a végét! Mert így megint csak 7 napja lesz..:(


Szerintetek egy pár napig ihatom mind a két teát? Mondjuk peteérésig? Vagy csináljam úgy ahogy meg van írva a nagykönyvben?


Segítsetek kérlek, nem tudom mitévő legyek, félek, hogy a végén el kell menjek orvoshoz...:(


2012. febr. 4. 09:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja szóval a lényeg, hogy ha ma teszem fel összejönne a baba, már akkor is csak 10 napom van az újabb menzeszig, de úgy sejtem, hogy nem most van inkább holnap vagy holnapután akkor meg még kevesebb az esélyem...

Szerintetek ma esélyes lehet a peteérés, vagy holnap?

2012. febr. 4. 09:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát...a hónap vége felé lehet pontosan megmondani. Ebből a görbéből ne haragudj, de semmit nem lehet megmondani. Most vagy nagyon le kellene hogy essen a hőd, aztán pedig hirtelen fel és ott is maradni.....akkor lenne igazán jó. Ha ugyanilyen marad végig egész hónapban, az nem igazán jó jel. Ezen az oldalon nézz szét: www.babatervezok.otthona.net

Amikor én ittam, engem csak bekavart.

2012. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ma reggelre nagyon felugrott a hőm úgyhogy talán megoldódott ez a kérdés is!


[link]



Ebből kiindulva már sokkal szebb a görbém és mától át is váltok a másik teára!

Így már úgy néz ki jobb irányba változott, már 3 nappal korábban van a peteérésem, mint eddig! :)

2012. febr. 5. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy nem a palástfű tea tolja ki a ciklus hosszát hanem a cickafark tea!!bár nem tudom mert én csak palástfű teát ittam a ciklus 2-dik felébe és azóta sem és késet párnapot de ez lehet az idegességtől is!!írjátok már meg hogyan is van!!engem is érdekel!!
2012. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom akkor a cickafarkfű tea csak a peteérést segíti elő, és igaz konkrétan így nem mondanám, hogy a palástfű kitolja a ciklust, de hallottam már ilyet, és hát igazából mindegy is melyik mert mind a kettőt iszom :D
2012. febr. 6. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!