Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha cickafarkfű teát elkezdek...

Ha cickafarkfű teát elkezdek inni, van egy kis esély hogy segít?

Figyelt kérdés
Volt egy méhenkívüli terhességem, de nem vették ki a petevezetőmet, és nem tudni hogy hogy forr össze rajta az a kis seb. Lehet hogy visszamarad egy kis szűkület. Végülis bízhatok benne hogy segít ez a tea . Rosszat nem teszek ha elkezdem inni?
2012. jan. 19. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A cickafarkfű tea a peteérésben segít, nekem több tüszöm ért be egy hónapban és első hónapban sikerült összehoznunk a babát a tea segítségével. Elötte 2,5 évig próbálkoztunk.

De nem mindenki érzi meg a hatását.

11+6hkm

2012. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem teszel rosszat, dehogy. Én is mellette lettem várandós, rögtön! Éhgyomorra idd a ciklus első felében. Sikerülni fog!
2012. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2012. jan. 20. 22:36
 4/5 anonim válasza:

Szió!


Elmesélem a történetem. Múlt év májusában abbahagytam a fogigátló szedést, 3 év után. Azóta nem volt mensim. Novemberbe rászántam magam, elmentem magán úton nődokihoz. Megvizsgált, azt mondta PCO, és 10-15%, hogy lehet gyerek. Elküldött egy vérvételre, és nov. végén mondta, hogy próbálkozzunk, meg majd januárba menjek vissza. (Jelzem, úgy próbálkozzunk, hogy nincs peteérésem meg mensim se...).

Nah, én nem mentem vissza, HANEM:


cickafark tea+ kapszula+terhesvitamin+magneB6!

Ezt szedem 15 napja, és tegnap megjött!!! Mint utóbb kiderült a jelekből, hogy volt peteérésem is...szóval most várom, hogy termékeny napokba lépjek :)


Én csak ajánlani tudom, remélem sikerül egy baby is :)

2012. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem teljesül a vágyad!!! Sok erőt és egészséget nektek!
2012. jan. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!