Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági? Inszeminencia?...

Átjárhatósági? Inszeminencia? Mennyire fáj? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Az orvosom megcsináltatta a házasélet utáni tesztet,amin rögtön elis buktúnk...Megkell csináltatnom minden vizsgálatot,hormon,átjárhatósági...ettől rettegek.És aztán inszeminencia,amiról nem túl sok fogalmam van.Hogy juttatják a spermiumokat a méhbe?

2012. febr. 4. 10:33
 1/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ne félj tőle, mert akkor a félelem felnagyítja a fájdalmat. Túl kell esni rajta és kész. Nekem nagyon fájt, de sokan meg sem érzik. Lehet, hogy te is a szerencsések közé fogsz tartozni. :-)

Inszeminációkor egy szép nagy fecskendővel juttatják az anyagot a méhbe. Nem fáj, olyan mint egy rákszűrés. :-)

2012. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt az átjárhatósági pedig attol féltem én is. Nem rosszabb mint egy sima menstruacios görcs.
2012. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Én már most parázok,pedig még ott tartok,hogy a hónap közepe felé megkell csináltatnom a 3.napi vérvételt,a 21. napi miatt hétfőn megyek...

2012. febr. 4. 17:34
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Öööö...

úgy tudom, azonos ciklusban kell csinálni a két vérvételt.

2012. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A doki mondta,hogy csináltassam most a 21.napit,mert ott tartok és utánna is lehet a 3.napit.Én is visszakérdeztem,hogy így is jó?De azt mondta igen.Meg is volt ma a vérvétel.
2012. febr. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!