Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálat (HSG) után mennyi idővel lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés
11. napon (tegnap) volt a vizsgálat. Még érzékeny a hasam és egy kicsi vérzés is van. Sokan írták, hogy nekik abban a hónapban sikerült teherbe esni, amikor a vizsgálat volt. Szerintetek ez lehetséges? Ebben a ciklusban is ugyanúgy van peteérés? Nem kéne ezt a hónapot kihagyni, hogy rendeződjenek belül a dolgok?
2012. jan. 17. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal, sőt, ajánlott is, mert állítólag ha volt egy icipici letapadás v ilyesmi, akkor azt most a kontrasztanyag szépen kimosta. Nem kell semminek rendeződnie ilyenkor.
2012. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Röntgenes volt vagy laparoszkóppal csinálták?

Nekem volt 1 tavaly szeptemberben az röntgenes volt hüvelyen keresztül azzal 1 hetet kellett várnunk, laparoszkópot nekem PCO miatt csinálták és még egyszer át is fújtak, de mivel ezt hasfalon keresztül így azonnal lehetett próbálkozni.

2012. jan. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Röntgenes volt, azt mondta a doki, hogy 3-4 napot ajánlatos várni, mert ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély. Igazából azt nem tudom, hogy mennyire befolyásolja a vizsgálat a peteérést. Ilyenkor a kontrasztanyag a petefészekbe is befolyik, s ezzel a tüszőben esetleg változász okoz?
2012. jan. 17. 17:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves Henrietta, végül terhes lettél a laparoszkópos vizsgálat után? Mi volt a gond, kiderült?
2012. jan. 17. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:

még sajnos nem sikerült! :( de ha a jó oldalát nézem, végre megjött gyógyszer nélkül a menstruációm.

Pco miatt műtöttek zsúfolva volt mindegyik petefészkem éretlen tüszőkkel és azt szívatták le és egyben át is fújtak még egyszer. azt mondta a dokim biztosra akart menni. azóta voltunk a Kaáliba is első konzultáción. remélem a másodikra már nem kerül sor. remélem összejön ebbe a hónapba. (most a héten vagyok félidőbe, remélem peteérésem is lesz végre)

2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lemearadt, hogy 2011. dec. 8-án volt a laparoszkópos műtétem.
2012. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó hogy túl vagy rajta. Azt hogy tele volt a petefészked éretlen tüszőkkel, honnan derült ki? Előtte ultrahangon is látták már, vagy csak a műtét során? Szorítok neked, remélem össze jön, és nem kell mennetek konzultációra.
2012. jan. 17. 20:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként mi is a Kaáliba járunk, Bp-re.
2012. jan. 17. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:

uh-n már látták mert jó fél évig szinte minden hónapban félidőben mennem kellett uh-ra.

mi a győri Kaáliba voltunk. Hol tartotok?

2012. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem már a negyedik inszem lesz, elvileg februárban vagy márciusban. Az első kettőt nem ott csinálták, hanem egy vidéki kis intézményben, ahol szerintem nem volt túl nagy szakértelem. A harmadikat már a Kaáliban, egy másik dokinál. Ebben a negyedikben nagyon reménykedem. Elvileg minden rendben mindkettőnkkel, mégsem jön a baba 4 éve :-(
2012. jan. 17. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!