Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne értelme elkezdeni?...

Lenne értelme elkezdeni? Valóban hatásos? Tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés
2-2,5 éve próbálkozunk a férjemmel a családalapítással, de eddig semmi. voltam már vizsgálatokon, hogy megbizonyosodjak, hogy fizikai akadálya nincs a teherbeesésnek. Minden rendben van! gondoltam szednem kéne valami "csoda" pirulát, szoktam látni a tv-ben az Elevit reklámot.
2009. jún. 1. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Elevittől nem esel teherbe könnyebben, az csak a babának segít, h egészséges legyen, azért kell a terhesség elött elkezdeni, mert az első pillanattól kezdve szüksége van rá.

Attól szedheted nyugodtan, nem fog ártani.

Itt biztos segítenek majd a lányok, h pontosan mit lehet szedni a termékenységre, barátcserje, és társai.

2009. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Az Elevit az csak étrendkiegészítő.

Szedjél Barátcserje kapszulát,serkenti a női termékenységet.

2009. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok.A barátcserje kapszulát gyógyszertárban lehet kapni?vagy gyógynövény boltban is?ez utóbbiról van tapasztalat?
2009. jún. 1. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,

a férjedet is kivizsgálták?

2009. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én szedtem a barátcserjét, gyógynövényesnél is lehet venni, sőt talán még dm-ben is (de ezt nem tudom biztosan). Amikor elkezdtem szedni előtte lévő ciklusban clostit szedtem így nem tudom hogy a closti hatása vagy a barátcserje segített de (PCOS-em mellett) összejött a baba.

Ártani nem árt!

Itt egy link, itt olvashatsz róla is (valahol lejjebb van)

[link]


Minden jót kívánok!

2009. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grófházy ***** válasza:

A premens tabit gyógyszertárban lehet venni.

Ennek a legmagasabb a barátcserje tartalma.

Nekem szépen rendbehozta a ciklusom.

Minimum 3 hónapig kellszedni napi 1-et.Semmi mellékhatás.

Nekem bejött a dobozban 30 db van,tehát 1 havi adag é 2600 Ft körül van

2009. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!