Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rizs-diéta, tojás-diéta?...

Rizs-diéta, tojás-diéta? Hatásos? Tapasztalatokat kérnék

Figyelt kérdés

ezek olyan diéták, melyeknél az 1 nap 1kg dolog érvényesül.

tapasztalatok, melyik, mennyire hatásos, meddig bírtátok, vagy hasonló ilyen 1-1es diéták érdekelnének. köszi!

20Ł 160cm 76kg


2010. okt. 4. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak annyit írnék, hogy egy hét alatt egészségesen 05-1 kg adható le. Ez ténylegesen zsírból megy le, ha ennél többet fogy valaki, akkor az már nem zsír, hanem izom és víz. Nem ajánlom az ilyen diétákat... ha rám írsz, adok inkább tippeket, hogyan kellene csinálnod.
2010. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia.köszi, de gyorsba kellene, utána majd esetleg rendesen is.
2010. okt. 4. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább a tojást válaszd az legalább fehérje.

Egész nap csak rizst enni=ch,annak diéta alatt nem sok értelme lenne,lévén a diéta a ch csökkentésről szól.

2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hatásosak. Lemehet pár kg, de a koplalás miatt több jön vissza, amint abbahagytad, és jó gyorsan. És akkor kezdheted előlről, egyre többet és többet kell majd leadnod.
2010. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj fehérje diétát, vagy olyan nincsen? :P És lehetőleg ne gyorsba fogyj. Télen hova sietsz, miniszoknya szezon kezdődik?
2010. okt. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

esküvő.

am meg mindenki azt írja, ahogy visszaolvastam, h nem jött vissza, volt aki 20kg-t fogyott 3 hét alatt. mondjuk én olyan 10-15el bőőven megelégednék.

2010. okt. 5. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, akkor csináld meg, a te dolgod. Minek kérdezel, ha nem fogadod meg, amiket válaszolnak? Tök mindegy, hogy ezután a gyors fogyás után kezdesz egészségesen enni, mert már akkor több kalóriát fogsz bevinni, mint ezekkel a diétákkal, aztán majd meglepődsz, hogy ígyis visszaszeded. Lehet, aki 100 kg, megpróbálja ezt, aztán áttér egészségesebb életmódra, beválik, mert jócskán több feleslege volt, s valószínűleg több ezer kalóriát vitt be egy nap, azért hízott meg, így az ő esetében egészséges életmódra váltásnál se lesz változás, csak annyi, hogy onnantól kezdve normál tempóban fog fogyni. De nem hiszem, hogy te azért vagy 76 kg mert napi 4-5000 kalóriát viszel be és fekszel. Valószínűleg csak a ch-t vitted túlzásba, az édességeket. Azt kellene felfogni, hogy a gyors fogyással nem zsírt veszítesz, hanem izmot, izom nélkül meg... mindegy, valószínűleg feleslegesen pötyögök. Ha te ebben hiszel, hajrá, mi csak segíteni akarunk abban, hogy ne vágd tönkre a szervezeted. Egy esküvő sem ér annyit, hogy károsodjon az egészséged.
2010. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.

értem én, hogy mit mondasz/mondtok

DE

TAPASZTALATOKAT kértem, azoktól, akik KIPRÓBÁLTÁK.

tudom hogy káros, meg egészséges életmód, meg stb., de engem a tapasztalatok érdekelnek, azok írjanak, akik kipróbálták, fogytak-e, vagy sem, hány kg-ról hány kg-ra, mennyi idő alatt, stb

2010. okt. 5. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:

"tudom hogy káros, meg egészséges életmód, meg stb., de engem a tapasztalatok érdekelnek, azok írjanak, akik kipróbálták, fogytak-e, vagy sem, hány kg-ról hány kg-ra, mennyi idő alatt, stb"


Ez buta kérdés így ebben a formában. Hányat fogyott mennyi idő alatt hányról. Ennek semmi értelme nincs, mert minden ember más, más az izomzata, fizikai munkát végez, mittudomén. Semmire nem mész azzal, ha valaki leírja, hogy fogyott 10 kg valamit.


Teljesen mindegy mit csinálsz, alig eszel valamit, akkor gyorsan fogsz egy ideig fogyni valamiből. Minél drasztikusabb, annál jobban fogsz. Utána már visszaálni a normális egészséges életmódra nagyon nehéz lesz, összeségében több idő, mintha alapból azt csinálnád, de hajrá!

2010. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!