Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzesz, de a teszt...

Késik a menzesz, de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
Sziasztok,utóljára 2011 december 28.-ám volt az első napja a menzeszemnek,6 napig tartott,mint mindig,január 20.-án jött haza a férjem külföldről,akkor voltunk együtt,de védekeztünk,azóta semmi,elég hosszú szokott lenni a ciklusom,van,hogy az utolsó naptól 40 napig is eltart,ez ugye 46 napos ciklus...Vettem tesztet tegnap negatív lett,érdemes már most tesztelni?Mikor van beágyazódás?nagyon félek,nem a babától,inkább a cisztától...A hasam szúrogat,mintha készülődne,de semmi...A hideg idő,vagy stressz befolyásolja?Szerintetek mit tegyek?Segítsetek légyszi
2012. febr. 7. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás ha 20.-át nézem már megtörtént, de nem hinném, hogy baba, ha védekeztetek. Persze 100%-os módszer nincs, csinálj egy tesztet.
2012. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
húú jó hosszú ciklusaid vannak!!mindig ilyen hosszú??nem voltál vele orvosnál??a pé után 7-12 napra van a beágyazódás!!ha jól tudom!!a luteális szakasz 12- 16 napig tart!!mikor volt az ovud??a stressz befolyásolja,hogy még nem jött meg!!manó!!
2012. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig ilyen hosszú,csak mióta fogyókúrázom,és elég stresszes a napjaim mostanság/pénzügyi problémák/Nagyon félek...Mikor csináljak új tesztet?
2012. febr. 7. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
ha kibírod, ne igyál és ne pisilj három órán keresztül, és utána tesztelj, vagy holnap reggel.
2012. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szúrogat alul a hasam,mint mikor meg szokott jönni,a cisztánál ez nem így van ugye?Ha forró vízbe megyek be fürödni,az tényleg meghozza a menzit?Nem hiszem,hogy terhes lennék,nem vagyok annyira kezdő van két gyerkőcöm is,/a mellbimbóm nem fáj,nem sötét,a tenyerem nem piros pöttyös.../De akkor mi ez,nem jártam még így:-(?Az idő befolyásolhatja a hirtelen hideg?Vagy az,hogy rá stresszelek?
2012. febr. 7. 08:38
 6/10 anonim ***** válasza:
igen elvileg a forró víz meghozza a menszit!!meg ha valaki terhes és nem tud róla el is mehet a baba!!én ezért nem ülök bele a kádba csak térdelek!!az idegességtől is késhet!!ismételd meg a tesztet!!nagyon sokat késik??
2012. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy össze vissza van a ciklusom,így nem tudom mióta késik :február elején számítottam rá kb,várok ezen a héten,aztán hétfőn veszek új tesztet,ha 20.-án terhes is lettem,akkora már mutatnia kell ugye?
2012. febr. 7. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
most 46 napnál tartasz??de már a tesztnek kikelet volna mutatnia!legalább is szerintem!!így elég nehéz kiszámolni mikor is kellene megjönnie!!nem voltál orvosnál??csak azért mert ez nagyon hosszú ciklus!!meg olyat is olvastam már,hogy ha túl rövid meg ha túl hosszú ciklusnál nincs is peteérés így nem lehet teherbe esni!!jó lenne ha megnézetni mert ha akarsz gyereket nem fog összejönni!!
2012. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, az, hogy nem piros pöttyös a tenyered semmit nem jelent, és a ciszta okozhat szúró fájdalmat. Ilyen megnyúlt ciklusoknál mindenképp érdemes lenne egy ultrahangot csináltatni.
2012. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(Az ilyen forró víz és társai dolgokat felejtsük el, szinte biztos, hogy csak akkor kezdesz tőle menstruálni, ha a nyálkahártya már levált, a kiváltott vérbőség ugyanis csak egy utolsó "lökés" lehet. Terhességben persze nem javasolt.)
2012. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!