Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily terhességi teszt, nem...

Lily terhességi teszt, nem tudom mit higyjek :/Negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Ezt leloptam egy weboldalról mert nekem is ugyan ez van :


-Van egy műanyag valami az egyik végén, a másik vége kék. A kék felőli oldalon jön ki az a csík, ami az érvényességet jelzi. A másik, ami műanyag, ragasztóval van rátéve, ott az alja körül van a max jelzés, amíg a pisibe szabad mártani. De jóval feljebb még van ebből a műanyagból, ott van a ragasztása. A kék és a műanyag között nincs semmi, ott jött ki az érvényességet jelző csík. Viszont ez a másik halvány ez a ragasztásnál jött ki, a műanyag alatt, nem a szabad felületen. Aztán eltűnt.

Szerintetek negatív vagy pozitív? Szerintem amugy negatív mert nem jelent meg ott csík ahol kellett volna.


2012. febr. 4. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Van kép????tedd fel megnézzük
2012. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szia ez itt az én kérdésem volt valamikor és sajnos az negatív!! Az csak a festékanyag gyűjtőhelye amit te mondasz!! Én amúgy az X Epiles terhességi tesztel jártam így! Reméljük a kövi hónap sikerül! puszika

2012. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs kép mert kb 3 percig látszott és el is tünt. aztán már csak egy csík látszik és semmi nyoma nincs a 2.csíknak. Amugy örülök ha ez negatívat jelent mert nem szeretnék még babát :) 19/L
2012. febr. 4. 11:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindegy várok még 1 hetet hát ha addig megjön ha nem csinálok másikat,de akkor ezt negatívnak veszem!!!
2012. febr. 4. 11:11
 5/8 A kérdező kommentje:

Nos itt egy kép: [link]

Egy nyilat oda rajzoltam ahol nekem kijött a 2.csík ,(ezt a képet netről szedtem ugyhogy nem érvényes a 2 piros csík ami rajta van) CSak a nyilat nézzétek.

2012. febr. 4. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia 2. vagyok! Nekem is ugyanott volt és megnyugodhatsz, mert 100% hogy nem vagy terhes! Azt hittem, hogy babát szeretnél :)
2012. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :))) köszönöm szépen a válaszokat!! :))
2012. febr. 4. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bocsáss meg a zavarásért.

Itt keresgéltem az enyémhez hasonló szitut és így adta ki nekem a te kérdésed is.

Elolvastam az eseted a válaszokat és néztem a képet ami a netről van.

Néztem hová rajzoltad a nyilat.

De nekem a te nyiladtól egy kicsit kijebb van a csíkom.

Nem arra ahol kéne legyen hanem a max jelzés írányába.

Most kinagyítottam a képet egy kattintással és ezen a teszten is van egy halvány csík a nyiladtól balra ahogy, szemből nézed.

Nekem ilyenem van.

Mi lenne a véleményed?

Bocsáss meg hogy, zavartalak.

2012. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!