Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a Qupido 10-es...

Szerintetek a Qupido 10-es teszt mutathat már valamit dpo.11 napon?

Figyelt kérdés
Ma negatív lett ugyanez a teszt!Azért lenne fontos tudnom,mert holnap műtenek!
2012. febr. 7. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem igen. csak az a baj, hogy úgyse tudhatod biztosan, hogy tényleg 11. dpo-n vagy.

de ne aggódj, nem lesz baja a babának a műtéttől, ilyenkor még nincs olyan erős kapcsolatban veled

2012. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nagyon változó , valakinek kimutatja valakinek nem

Milyen műtét lesz?

Azt ajánlom hogy vannak maszek laborok ahol leveszik a vért és du küldik e-mailban az eredményt. A vérből hamarabb kimutatható a hcg, nem is olyan vészes az ára.

Ha Budapesti vagy tudok ajánlani Neked ha esetleg érdekel.

2012. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Sajnos szegedi vagyok!

Petefészekciszta műtét lesz laporoszkópiával+Hsg.

A görbém az ilyen:

[link]

2012. febr. 7. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a görbéd alapján simán lehetsz babás.

Szerinten reggeli első pisiből tesztelj újra

2012. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szegeden is van egy tuti magánlabor a deák ferenc utcába, leveszik a vért és pár óra múlva ott az eredmény. de ha a klinikán kérsz vérvételt ott is van eredmény pár óra múlva. Nekem is bizonytalan volt, hogy van-e baba vagy nincs, dokim behívott a klinikára, levették reggel a vért, délben már ott volt az eredmény!

Említsd meg a dokidnak, petevészek cisztával műtenek akkor az szerintem veszélyeztetheti a terhességet. Ki a dokid, ki fog műteni?


Majd írd meg mi lett!

1 éves kiscsaj anyukája+ 9 hetes kismami

2012. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Aranyosak vagytok.Majd jelentkezem!

2012. febr. 7. 12:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek nem lesz műtét,mert elmúlt a cisztám!Köszönöm,hogy szorítottatok nekem!
2012. febr. 8. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!