Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek ciszta műtét után...

Hyperactyve kérdése:

Petefészek ciszta műtét után mennyi ideig érdemes várni a babavállalással?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 12:49
1 2
 11/12 Manka68 ***** válasza:
Nekem nem cisztám volt, csak azért volt a lapar, mert nem találtak okot a meddőségre. Méhtükrözéssel egyben volt. A mensim 4 nappal korábban jött, mint kellett volna, és nem tiltott el a doki semmitől. Varratszedésen megkérdezte, van-e panaszom, aztán azt mondta, nyugodtan lehet próbálkozni bármikor, nem kell várni semmire.
2012. febr. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A műtét után én 8 napig véreztem, gondolom ez a műtét miatt volt.Most 15-én kéne kb. hogy megjöjjön a mesum. Egy kicsit parázok, hogy mi van akkor, ha mégsem jön meg(nekem azért volt a műtétem, mert nem volt rendszeres a ciklusom, olyan 3-4havonta mesuztam csak),akkor tuti valami gáz lehet.
2012. febr. 11. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!