Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazodáskor mindig leesik...

Beágyazodáskor mindig leesik a hö? Ez az én görbém.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 2. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia választ nem tudok sajna de remélem irnak mert ez engem is érdekel.
2009. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grófházy ***** válasza:
ha a 14.napon volt pé-d,akkor 28 napos lesz a ciklusod,és akkor ebből szerintem mensi lesz :(
2009. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is ebből sajna menzi lesz. Kár, hogy nem egy időben méred a hődet!!! Ez fontos lenne!
2009. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mensi lesz,nekem is május 7 volt az utolsó mensim ,de nem 28 a ciklusom nekem még van pár napom,még nem esett a hőm sem,fennt van az egekben. Nem hiszem,hogy lesz belöle valami is,mert nem volt végig fennt,eléggé ingázott.A múlt hónapban mensi elött egy nappal már visszaesett mint most neked. Fel a fejjel átérzem a helyzeted,még egy üres hónap,talán a következő...(ezt fújom már évek óta,de a remény mindig él!!!!!!!!!!)
2009. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

sziasztok köszi:(

sztem is megjön, mert barnázok, de a melleim ugy feszülnek mint még soha.. lehet hogy csak öregszem... ez a furcsa.. sose éreztem a mellemet..azért holnap reggel ellövök még egy tesztet.. sziasztok..

2009. jún. 2. 18:05
 6/8 A kérdező kommentje:

a dokim azt mondta uh-n látja hogy a 17. nap lesz (volt) tüszörepedés.

a 10 . napon vagyok utána még meg sem kellene jönnie nem? ugy tudom 14 nap ez a fázis..

2009. jún. 2. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
csak a saját tapasztalatomat tudom veled megosztani. Nekem feljebb ugrott, 2-3 tizeddel
2009. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos megjött, nincs baba..
2009. jún. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!