Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből már nem lesz baba, ugye?

Grófházy kérdése:

Ebből már nem lesz baba, ugye?

Figyelt kérdés

péntekre nemvárom

[link]


2009. jún. 2. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kár, hogy nem egy időben méred a hődet!
2009. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom,mert össze vissza dolgozom...
2009. jún. 2. 09:00
 3/10 A kérdező kommentje:
azt hallottam,hogy az sem ad pontos adatokat,ha pl.beállítom a telefonom,és még visszaalszom mérés után...
2009. jún. 2. 09:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Még van rá esély! Mert, ha később méred a hőd akkor magasabb,legalábbis úgy látom az adataid alapján. Ma hánykor mérted ás 26-án?

A 26. nem biztos, hogy baj, hogy leesett mert az lehet a beágyazódás jele is.

2009. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ma 7-kor mértem.
2009. jún. 2. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nem elkeseriteni akarlak, de az en gorbem is ilyen volt mult honapban es sajna mejott. De amig nem jon meg neked addig mindig van esely! Drukkolok hogy neked ne jojjon meg!

[link]

2009. jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok csajok.Mikor beágyazódás van mindig leesik a hő?És mennyit?És mennyi idő pé utánn?
2009. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

26-a nem korai egy kicsit beágyazódáshoz?

és 26-án is 7óra,negyed 8 körül mértem.

Jobban oda kell figyelnem azt hiszem.

Azért nem foglalkoztam a 8 órai méréssel,mert egy orvos azt mondta,hogy mindig az ébredési hő számít.Emiatt ha felkelek,és visszaalszom,az nem való érték.

Most tényleg nem tudom már eldönteni

2009. jún. 2. 09:15
 9/10 A kérdező kommentje:
ma is szúr a petefészkem .Kicsit kellemetlen.Tegnap is ezt csinálta
2009. jún. 2. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Még korai bármit is mondani. Várj még 3 napot a menzid napjáig utána szúrd be a görbédet, hátha tudunk már valamit mondani, ha szombat-vasárnap is fent van a hőd és késik akkor valószínűsíthető a baba. :)

Drukkolok!


Viszont a beágyazódás miatt nem esik le a hő!!!!


Idézem (babtervezok.otthona.net):


A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

2009. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!