Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom. Ma reggelt...

Péntekre nem várom. Ma reggeltől barnázgatok. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2.-án volt peteérésem és ki is használtuk az alkalmat. 7-8-án enyhe szurkálást éreztem a hasam alján. Most ma barnázgatok. A melleim fájnak és mindjárt megjön érzés. Mindig pontosan 28 napra szokott jönni. Tesztet csak pénteken vagy szombaton csinálok, de addig is reménykedhetek?
2011. szept. 13. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is 15-re nem várom, nekem meg tegnap meg ma már halvány pozi lett a 10-es tesztem, ami a tegnapihoz képest erősebb lett és ma meg barnázok, olyan mint a mensi utolsó napján, meg a hasam is fájdogál, bár már csökkent mióta barnázok, szerintem igen is reménykedhetsz, mert hasonló cipőben járunk, én már inkább azon izgulok nehogy valami baja legyen a babámnak!!! :((( Tesztjeim: [link]
2011. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szurkolok, de nekem ez inkább mensi gyanús!
2011. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha máskor is szoktál barnázni mensi előtt akkor inkább mensi, ha nem akkor lehet beágyazódás miatt és akkor talán baba, én mindig barnáztam mensi előtt, első terhességnél barnázás nem volt csak pozi teszt, másodiknál barnáztam úgy mint mensi előtt majd pozi teszt és vetélés, harmadiknál szintén nem barnáztam abba a hónapba amikor babás lettem.De a remény hal meg utoljára, drukkolok neked.
2011. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!