Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy a clostibegy...

Miért van az hogy a clostibegytet szedett annak nem az első hanem a második harmadik hóban jött össze?

Figyelt kérdés
Sok ilyet hallottam és olvastam ,ez miért van ?Ha az első hóban is volt peteérés akkor miért nem abban miért csak az azt követő hónapokban?
2009. jún. 2. 08:55
 1/9 Grófházy ***** válasza:
100%

nekem ia a 2. hónap volt sikeres,de ott már nem szedtem clostyt.

most,hogy kérdezed,tényleg érdekes

2009. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én már a harmadik havi adagon is túl vagyok és bár még van egy hetem most sem remélek semmit!Az,hogy kinek mikor sikeres a closti kezelés egyén függő és a természet dönti el!Ha bal oldalt rákeresel a closti fogalmára ott vannak kérdések és bizony van aki mindjárt az eső hónapban babás lett!A closti nem csak több tüszőt érlel de a teherbeeséshez sükséges más tényezőket is segít rendbe tenni,ennek ideje pedig nagyban függ attól kinek mennyire eltérőek a feltételek a szükségestől!Ezt marhán megfogalmaztam de remélem azért érted belőle a lényeget!
2009. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A clostybeggy sem csodaszer. Nekem például nem segitett. Elvékonyitotta a méhnyálkahártyámat igy abba kellett hagynom a szedését.
2009. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! én pcos vagyok, és az első clostis hónap után összejött a baba. most 35 hetes kismami vagyok. úgyhogy fel a fejjel!!!!
2009. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szio.


Mult honapban volt clostys kezelesem,teherbeestem csak rossz helyen agyzodott be igy elveteltem.Ez a mostani honapot pihinek szantuk a veteles utan,ma megyek az elso UH ra mivel a pe tol 13napra(homeroztem hogy tudjam mikor jon meg,mikor kezdhetem az uj kurat) pozitivat teszteltem.

PCOS vagyok igy nincs peteeresem ezert kell a bogyo.A closty a kezeles utanni ciklusban is hat igy lehet az hogy most neekm sikerult.

4eve probalkozunk es ossz vissz kb 6clostys ciklusom volt de nem egymas utan.

2009. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az első clostys hóm és olyan szépen alakult minden 2 tüszöm is lett és a hőm is olyan jól ment felfele de ma vagyok a 13.napon és lement 37-ről 36,8 ra ,ez most úgy elszomorított:(((

már tuti meg fog jönni:((

én eddig nem voltam rágörcsölve az ügyre de az tény hogy most nagyon bíztam a clostyban mivel az orvosom szerint tökéletesebb nem is lehetek belül ,csak peteérési zavarom van és a hormonjaim is jók:(

2009. jún. 2. 10:38
 7/9 A kérdező kommentje:

ja amugy 33-34 naposak a ciklusaim,és ezen a héten kéne megjönnie

a 13 .napot a peteéréstől értettem

2009. jún. 2. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

utolso vagyok.

0,2fok eses az nem szamit,nekem is esett megis sikerult.

ha nagyon esik akkor van baj.holnap mar tesztelhetsz is.nagyon szoritok.

2009. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. jún. 2. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!