Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csökken az esélyem a babára,...

Csökken az esélyem a babára, ha hajlamos vagyok mindenféle fertőzést összeszedni? Nem tudom miért, de minden nyavaját nagyon könnyen összeszedek. Azt hallottam, hogy ezek a kúpok és krémek elvékonyítják a méhfalat és csök. Az esély. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem feltétlenül, legalábbis nálam nem így volt. Én is sajna összeszedek mindenféle nyavaját, nem kell ahhoz még strandra sem mennem. :( Viszont én már első próbálkozásra teherbe estem. Sajnos az első terhességem megszakadt, de ennek nem a fertőzés volt az oka. Második próbálkozásra szintén terhes lettem, és most már a 14. hetet taposom. :)

Sok sikert neked is!

2009. jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,szerintem az immunrendszeredet erősítsd meg,és ne használj gyógyszertári vackokat mert többet ártanak mint használnak a bolti sz@rokat meg felejtsd el/intim lemosók/ Üsd be a keresőbe az összetevőiket ,igazi vegyi bomba mind,keress rá a neways-es temékekre nekem beváltak...:)
2009. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!