Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma délután tesztelek, az...

Ha ma délután tesztelek, az kimutatja, ha baba van? 30. -ára (szombatra) nem vártam és azóta nem jött meg.

Figyelt kérdés
Hőemelkedésem van (eddig nem mértem a hőmet, de 1-2 napja érzem, h hőemelkedésem van), álmosabb is vagyok, mint szoktam, picit érzékenyebb a mellbimbóm, testápolószerű folyásom van jó pár napja ... Ma veszek egy tesztet, csak kíváncsi vagyok, hogy várjak-e reggelig vagy már délután is kimutatja a babát? 30 naposak a ciklusaim, utolsó mensi kezdete: május 1.
2009. jún. 2. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Sz.tem vagy vegyél két tesztet vagy várj holnap reggelig,hogy biztosra menj!Drukkolok és írd meg az eredményt!!!
2009. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan, kimutatja! One minutesre esküszöm, nekem bevàlt pàrszor és délutàn mutatta ki a terhességet!Dm.ben lehet kapni! De szerény véleményem szerint, kezdhetsz örülni! :) Remélem én is örülhetek màr ebben a honapban! :) Irj, hogy mi az eredmény, ha nem baj! Kivi vagyok! S addig is örülök a màsénak!:)
2009. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Aranyosak vagytok, köszi a gyors választ! Tavaly volt már egy pozitív tesztem, de azt reggel csináltam és One minute-tel ... ami épp, hogy végig ért a nedvesség, máris két csíkos lett :-) Csak elhalt sajnos a babó ... ez volt az 1. újrapórbálkozós hónapunk és szinte hihetetlen lenne, ha máris sikerülne a mi kis drágánk ;-)

Du. beugrom a Dm-be, ilyet veszek megint ;-) Megpróbálok reggelig várni!!! De holnap megírom mi lett! Pusz

2009. jún. 2. 12:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem jan.ban halt el a babom, ez a 2. honapunk hogy probàlkozunk! A 2. vagyok! Sok sikert s vigyàzz akkor magadra!
2009. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. ! Akkor picit lelki-társak vagyunk :-( Remélem nálatok is, nálunk is jön a gólya ... vagy már itt is van? :-D Kiderül! Én szeptemberben lettem terhes, november közepén műtét...majd január elején ismét műtét, mert az első nem sikerült!!!! Gondolhatod ... !? Szóval remélem most szerencsénk lesz! Jó egészséget kívánok!!! Holnap jelentkezem!
2009. jún. 2. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szombatra nem vártam,s nem is jött meg,mi fél éve próbálkozunk!Picit barnázom,de van,hogy elmúlik,s letisztul,aztán megint picit barnás de csak halványan... Nem szokott ilyen lenni,de ma csináltam tesztet Lilly-vel,ami - lett,s most picit szomorú is vagyok :-( Remélem Neked sikerült a Picurka!Még azért reménykedem,mert még nem jön meg rendesen addig van remény!De lehet csak álltatom magam :-( Nekem nincs semmi tünetem,picit érzékeny a mellbimbón,meg tiszta pattanásos az arcom,mellkasom,hátam :-( Lassan 2 hete,hogy fáj a derekam:-(

NAGYON SZORÍTOK NEKTEK! SZÍVBŐL KÍVÁNOK MINDEN JÓT!!!!!

2009. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves 14.44-es! Még simán lehet neked is baba ... lehet, h korán teszteltél ... lehet, h késöbb termelődik a hcg! Azért várok én is reggelig, pedig nagy a kísértés!!! De lekötöm magam du. és várom a reggelt! Most, h írtad ... nekem is kicsit kipattogott a homlokom (olyan sok apró pici miteszer van rajta, ami nem szokott) és két hete néha érzem a derekam vagy hamarabb elfárad pl. mosogatás során, stb ... a mindjárt megjön érzésem jóformán a Pé-től van ... néha elmúlik 1-1 napra, de szinte folyamatos :-) Drukkolok Neked is! Pár nap múlva tesztelj ... ha megjön, de gyengébben, akkor is! És javaslom a palástfű teát ... én azóta egyáltalán nem barnázom, mióta iszom! Pedig előtte mindig mesni előtt is picit, de mensi után napokig!!!! :-) napi két csészényi !!
2009. jún. 2. 15:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Reggel teszteltem és negatív lett :-( Igaz nem az első vizeletből, mert éjjel voltam kint...de akkor nem akartam ezzel bajlódni ... nem tudom mennyit számít. Még nem jött meg, az eddigi tüneteim úgyanúgy megvannak, néha van émelygés is, de csak rövid ideig ... ha nem jön meg, kb egy hét múlva megismétlem ... addigra már tuti ki kellene mutatnia ... végülis ha 31-étől számolok, még csak 3 napja késik ... a remény hal meg utoljára, lehet, hogy korai volt a teszt :-) Majd még jelentkezem, ha érdekel benneteket ;-) Babásodásra fel!
2009. jún. 3. 07:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

"a picit lelkitàrsad vagyok" :) sajnàlom hogy negativ lett én drukkoltam! De lehet hogy tényleg nem volt még annyi hcg hogy kimutassa, nem tudom!Remélem nem jön meg :) De orvosilag màr elvileg 5-6 hetes lennél, ezt pedig ki kellene mutatnia, szerintem! Sajnàlom! De a remény hal meg utoljàra:) Mindent bele! Majd irj hogy mi ujsàg!

2009. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mizu? Megjött vagy baba van? Asszem az utolso vagyok :)
2009. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!