Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délután 37.3 volt a hőm.8...

Ma délután 37.3 volt a hőm.8 napja késik, a ma reggeli teszt negatív lett. Hétvégén a párom mondta, hogy nagyon szűk vagyok, és jobban lent van a méhem is, mint mensi előtt szokott, úgyhogy biztos nincs baba. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a méhed állapota kizárja a terhességet. Tesztelj pár nap múlva még egyet, ha babát vársz, akkor az elején naponta duplázódik a HCG-d.
2010. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy délután mennyi volt a hőd,semmit nem jelent,mert az ébredési hőt szokták mérni,(a ciklus 1. napjától).

A méhed elhelyezkedése önmagában nem zárná ki,hogy nem vagy terhes, de mivel 8 napos késéssel vagy,és negatív lett ma reggel a teszt... Az is igaz,hogy az,ha negatív lett a teszt,az önmagában nem zárja ki a terhesség tényét(ezt a teszt használatiján olvasható)

Ha tudnád,mikor volt pé-d,és ehhez képest mikor voltál együtt a pároddal,akkor nagyjából tudnád,ha megtarmékenyült a petesejted,akkor mikor termékenyült meg. Ehhez hozzá számolnál 12 napot,amikor (ha megtermékenyült a petesejt) halvány pozit mutathat a teszt. Még 3-4 napot hozzászámolva (ennyi idő mire be is ágyazódik) tuti pozit mutat a teszt.

8 nap késés szerintem már sok,holnap menj orvoshoz,hogy tisztázzátok a mensi elmaradásának valós okát-ami ciszta is lehet.

2010. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 20. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia..lehet csak később volt peteérésed és még mostanában ágyazódik be..érezheti a párod, hogy szűkebb vagy mert beágyazódás után általában ismét egy szárazabb időszak következik, a hüvelyváladék inkább vagyis a legtöbb esetben csak a terhesség kimutatása után kb egy két héttel nő meg, érezheti a méhedet is mert terhesség alatt a méh megnagyobbodik és igen lehet a hőd jót jelent ha reggel méred ha nem..én reggel mérem , vezetem a hőmet..ciklus első felében az átlaghőm 36.3.. tüszörepikor 36 volt..majd fokozatosan felment 36.7-re ..ma reggelre 36.8-ra de kíváncsiságból megmérem minden délután és este is olyankor pedig így alakult..ciklus elején a reggeli 36.3 a délutáni, esti 36,4 ovu környékén a délutáni mindig ugyanúgy egy tizeddel volt csak több..a mai 36.8 as reggeli után délutánra nekem is 37.3 kicsit több tizedes emelkedés főleg úgy, hogy szinte egész délután aludtam..szerintem baba van nálam de majd kiderül..tehát akár lehet baba miatt is a hőd annyi amennyi..drukkolok, majd írd meg légyszi mi lett a vége..
2010. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!