Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elöfordult már veltek hogy...

Elöfordult már veltek hogy hibás terhességi tesztet vettetek, hogy néz ki ha hibás? . Nálam egy csík jelent meg, de függöleges helyett vizszíntesen és késöbb úgy 5-6perc múlva eltünt?

Figyelt kérdés
Most összevagyok zavarodva nem tudom hogy mi van, már 6napja túl vagyok amikorra megkellett volna jönnie,és vannak tüneteim, igaz hogy a tesztet nem reggel csilnáltam de az volt rajta hogy minden napszakban lehet...hibás votl a teszt, vagy biztosan nem vagyok terhes?
2009. jún. 2. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyből másikat próbálnék.
2009. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öhm megtudná nekem valaki mondani hogy 25mlIE/ml az nagy érzékenységü teszt vagy keressek másikat?
2009. jún. 2. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A teszt leiràson, le van irva hogy hasznàld, s mi van ha nem jo! Ha 2 függöleges csikot vàrtàl, akkor vegyél màsikat! Van hogy nem jo egy teszt, erröl senki nem tehet, azért is szoktàk megismételni!
2009. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az! :) Nekem a one minutes teszt vàlt be! Ha nem azt probàltad, probàld ki!
2009. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legérzékenyebb a 10-es, aztán a 20-as, majd csak ezután következik a 25-ös. De szerintem is tesztelj egy másikkal.
2009. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!