Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek orvoshoz? Volt...

Edus83 kérdése:

Mikor menjek orvoshoz? Volt vetélésem 2 hónapja és most poz. tesztem. Nagyon félek, hogy megint rossz vége lesz, ezért nem is akarok még menni, bár nagyon enyhe barnázás volt.

Figyelt kérdés
És has szurkám,és mingyárt meg jön érzésem van!!Ez mit jelenthet??
2009. jún. 2. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! a tüneteid sima terhességi jelek. nekem legalábbis mindkét terhességem így kezdődött.

szerintem menj bátran dokihoz, mert ő tud neked tanácsokat adni, hogy mire kell figyelned, sőt, ha indokolt még gyógyszert is, ami a vetélést megakadályozhatja.

drukkolok, jó egészséget!

2009. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló cipőben járunk, nekem ez a harmadik ciklusom vetélés után és pozitív a tesztem. Holnap megyek orvoshoz, mert nem akarok kockáztatni, pedig eléggé be vagyok szarva tőle, mert elvben még nem is próbálkozhattunk volna. Szóval szerintem bátorság, menj el orvoshoz, az a biztos. És ne félj, minden rendben lesz. Kétszer csak nem eshet a fejünkre ugyanaz a virágcserép! :)
2009. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:))!!De elötte is volt már pár évvel ezelőtt, sajna vetélésem:((!!Remélem majd most!!!Jó lesz!!Egyébként nekünk sem lehetett volna még:((!!!De mért???Remélem nem nagy baj:((
2009. jún. 2. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! remélhetőleg minden rendben lesz! A hasszurka és megjön érzés teljesen normális :-) Eltarthat hosszú hetekig ... ahogy belül nő a méhed és a hormonváltozások miatt is lehet!! Ha pozitív, semmiképp ne gondolj rosszra, csak jó dolgokra! És nem lesz semmi baj!!! Sokaknak lett egészséges babájuk vetélés után! Egyél vitamint, sok gyümit :-) Igyál sok folyadékot és palástfű teát!!! az segít megtartani a babát és erősíti a méhet!!!! Drukkolok ... én holnap reggel tesztelek, mert késik pár napja!!! Azért dokihoz menj el, inkább, minthogy idegeskedj, mert azzal csak árthatsz!!! (nekem is elment már egy babám és remélem ha most itt van velem a picikém, ezúttal nem lesz semmi baj!!! :-) Neked is ezt kívánom! És minden sorstársunknak! :-D
2009. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos! Remélem, minden rendben lesz! Progeszteronpótlást kell, hogy kapj, annál meg minden perc számít! Tapasztalat.

Ezeket a barnázásra értettem.

AZ egyéb tünetekhez csak annyit, hogy gratulálok! :)

De doki, doki, doki!

2009. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:))!!Holnap megyek orvoshoz:))
2009. jún. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!