Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran fordul elő az,...

Milyen gyakran fordul elő az, hogy több kismama barnázik a terhessége elején, majd egészséges babát szül? Mindenképp rossz jel a barnázás?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem mindenképp rossz jel, de mindenképp orvosi "felügyeletet" igényel. Leggyakrabban hormonhiány okozza és gyógyszerrel lehet segíteni, de lelet hematóma, ami felszívódásához szintén gyógyszeres kezelés szükséges, de korai vetélés előjele is lehet. Azt hiszem abban mindenki egyetért velem, hogy szólni kell a barnázásról az orvosnak, inkább többször feleslegesen, minthogy egyszer baj legyen!

minden jót!

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utrogestant kaptam 3x1-et, nincs hematóma, elvileg más probléma nincs - "csak" a barnázásom. Mennyi idő után segíthet a gyógyszer? 4 napja szedem.
2009. jún. 7. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint hormonprobléma áll a barnázás hátterében, nekem hematómám volt, so a hormonális dolgokhoz nem tudok hozzászólni!
2009. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt barnázásom,meg görcseim is.Elmentem a doki bácsihoz és én is 3x1 Utrogestant szedtem.Nekem szinte rögtön elmúlt.Most vagyok 13+5 hetes és hál Istennek minden rendben.Leszámítva azt,hogy veszélyeztetettként itthon vagyok.
2009. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is barnáztam az 5. héttől, meg görcsöltem is.Nekem a méhszájam is gondot okozott.A lényeg, hogy az ultrahangok szerint egészséges a babám.

És most vagyok 37 hetes kismama.Eddig feküdnöm kellett, de szépen kihúztam idáig:-)

2009. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. jún. 7. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!