Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruálok, azért lehetek...

Menstruálok, azért lehetek terhes? Négy napig barnázás volt, utána három napig nagyon sötét és viszonylag kevés vérzés. De még mindig megvannak terhességre utaló jelek (sőt erősödtek).

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit leirtál az nem nevezhető menzinek!Csinálj egy tesztet!Ha + keresd fel a nőgyógyászodat,nézzen meg UH-val!Szoritok,hogy baba legyen!

2009. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes...van, aki még mensizik, csak gyengébben - ahogy Te is!!! Mindenképp tesztelj!!! (tavaly mensi után teszteltem én is pozitívat ... utána kezdődtek csak a tünetek, ahogy elmúlt a pár napos mensi szerűm ... barnázás és hasonlók). Drukk!! Várjuk az eredményt!
2009. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írok, hogy mi az eredmény. Reménykedem én is egy pocaklakóban!:-)
2009. jún. 2. 16:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig tart a barnázás. Ilyenkor is lehet tesztelni, vagy már nem is érdemes?
2009. jún. 5. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,tesztelj,mert ha + és barnázol,akkor el kell menni a dokihoz,hogy megnézzen UH és adjon esetleg méherősitő orvosságot!Szoritok,hogy baba legyen!

2009. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja,és addig is igyál palástfűteát,az is erősiti a méhet,megszünteti a barnázást,vérzést és egyebeket!
2009. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat! Igazán kedves Tőletek! Sajnos, a teszt az negatív lett.:-(( Remélem, legközelebb már babaápolásról kérek tanácsot...
2009. jún. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!