Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy terhes vagyok? Általában mindig 28-30 napra jön meg. Most meg már több mint egy hete késik.

Figyelt kérdés
Nem szokott késni. Fogamzásgátlót nem szedek, de óvszerrel mindig védekezünk. Elég parázom,hogy mégis az lettem. De nagyon kicsi rá az esély nem? Minsif védekezünk és a gumi sem szakadt el, meg semmi....a kisfickók is mindig meg voltak. Akkor mitől késik? Mennyi idő után forduljak dokihoz?
2009. jún. 2. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy tesztet. Az a legbiztosabb. Nálam egy hetes késés, a ciklusomhoz, már mindig terhesség volt.
2009. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha gumival védekeztetek és nem volt gond, kicsi a valószínűsége a teherbeesésnek. A mensid késhet a stressz miatt is (nem volt stresszes időszakod mostanában? nem tudom mennyi idős vagy, de pl. érettségi, vagy hajtás a suliban, munkahelyen?).

Menj el egy gyógyszertárba és vegyél egy terhességi tesztet. 1 héttel a mensi elmaradása után már jó eséllyel kimutatja biztosra az eredményt, hogy van-e baba vagy nincs.

2009. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De elég stresszes időszak volt a mostani, nem volt valami jó a viszonyom a párommal, azt hittem szakítunk, állandóan ezen görcsöltem, és erre még rájön a vizsgaidőszak is....szal jahm..hát remélem,hogy nem vagyok az!!
2009. jún. 2. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 14 nap késés után jött meg. mondjuk én nem örültem neki...
2009. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én sem örülnék neki.eddig 8 napot késett
2009. jún. 2. 14:48
 6/7 A kérdező kommentje:
ja! te azért nem örültél neki, mert babát szerettél volna. na én még nem:-) én a késésnek nem örülök
2009. jún. 2. 21:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Hála Isten ma megjött:)
2009. jún. 5. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!