Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A magas prolaktin-t és a...

A magas prolaktin-t és a magas TSH-t lehet együtt orvosolni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre van hatásos gyógyszer.
2012. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

így van, mindegyikre kapsz gyógyszert, amitől szépen rendbe jössz! :)

drukkolok!

2012. febr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Magas TSHre tiroxint, magas prolaktinra Bromot írnak fel. Ez utóbbi elvileg kiváltható életmódváltással, amennyiben inzulin rezisztencia okozza a magas prolaktint. Nekem megvan mindhárom probléma. És lassan két éve várjuk a babát.
2012. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyire magas az értéked? Voltál már esetleg orvosnál azóta? Sajnos nekem is hasonló a problémám, ma kaptam meg a laboreredményt... :( TSH 2,88, ami elvileg jó, de azt olvasom a neten, hogy 2,5 alatt kellene legyen, a prolaktinom max. 566,5 helyett 683,7.
2012. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!A prolaktin 36 ug/ml, a TSH 4,83.

A prolaktinra Mastodynon cseppet és Bromocriptint szedek.A TSH-ra még semmit mert a héten megyek magándoki endokrinológushoz.Ezek az eredmények januáriak, de volt most is csináltatva hormonlabor,de annak csütörtökön kapom meg az eredményét.Kiváncsi leszek hogy a prolaktin változott-e.Ha érdekel megirom majd mi lett az eredmény és mi volt az endokrinolögusnál!:)

2012. febr. 21. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon várom, hogy mit mond az orvos és azt is, hogy a gyógyszer hatására mennyit változott az eredményed.

Remélem, reménykeltő lesz mindenki számára!!! :)

2012. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Jobbak lettek az eredményeid? Szerencsére az enyémek igen :)

A TSH 1,08 (4,2 volt) lett és a prolaktin 509 (800 körül volt). Pedig Bromot nem is szedek :)

2012. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm érdeklődésedet!Igen jobbak lettek!!!A prolaktin 9,7 (Bromóval és Mastodynonnal),TSH 3,4.Erre nem szedtem eddig semmit ugyhogy magától ment lejjebb (vagy az is lehet hogy a prolaktin hatására,nem tudom).Most viszont szedek rá Jodid-ot!

És neked a TSH mitől ment ennyire le?

2012. márc. 4. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A TSHm 50 mikrogramm tiroxintól ment ennyire le.
2012. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!